Dır-dir Roseanne muazzam bir maaş zammı talep ediyor? Yeniden başlatılan 'Roseanne' nin başarısının ardından, yeni raporlar, her bölüm için 1 milyon dolar kadar para istediğini iddia ediyor. Ama aktris ve komedyen için bir temsilci anlatıyor Dedikoducu Polis hikayeler 'doğru değil'.

İddialar nereden geliyor Radar Çevrimiçi ve National Enquirer ve her iki rapor da aynı temel önermeye sahiptir. Çevrimiçi versiyonda, Roseanne'nin ABC sitcomunun yeniden canlanmasının 'çok büyük bir başarı olacağı' konusunda 'hiçbir fikri olmadığı', ancak 'şimdi spot ışığının hemen arkasına döndüğüne göre' 'çok daha fazla para talep ettiği' iddia ediliyor. Sözde bir 'kaynak', Roseanne 'şovunun dönüşü konusunda özellikle heyecanlanmadığını' söyledi ve başrolde rol alırsa 'evde mutlu olacağını, kanepesinin rahatlığından uzaklaşacağını' iddia etti. Sara Gilbert, diziyi geri getirmeyi teklif etmemişti.Ancak site, 'gösteri bir canavar vuruşu olduğu için artık her şeyin değiştiğini' iddia ediyor. Sözde ispiyoncuya göre, “Roseanne büyük, dolgun bir maaş çeki istiyor. Bölüm başına 1 milyon dolar [sic] istiyor! ' Saçma bir şekilde, blog okuyuculara '65 yaşındaki beyaz perdeye döndükten sonra zam alacak mı?' Böyle bir zamın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini anlamak internetteki rastgele insanlara bağlı değildir. Ayrıca televizyon, 'büyük' değil, 'küçük' ekran olarak kabul edilir.

Bu anlatının basılı baskısına gelince, bu makale 1 milyon dolarlık bir maaş gününden bahsetmiyor veya herhangi bir rakam vermiyor. Ancak, 'Bütçeler çok sıkı tutuluyor. Birinci sınıf seyahatlerin ve büyük masraf hesaplarının olduğu günler geride kaldı. ' Sonra, internette görünenden biraz farklı bir ifadeyle, bu aynı iddia edilen haberci, 'Ama şov canavar bir hit olduğuna göre, Roseanne büyük, dolgun bir çek istiyor' diyor.

Bağlam açısından, 'The Big Bang Theory' nin oyuncu kadrosunun, en yüksek ücretli Amerikan televizyon yıldızları bölüm başına 900,00 $ maaşla şu anda TV'de. Yani, en azından RadarOnline dönüşüne göre, Roseanne sözde bundan fazlasını istiyor. Adil olmak gerekirse, dizinin başarısı tartışılmaz. Buna ek olarak 'Roseanne' derecelendirmeleri sabit , Son tarih bu hafta canlanmanın artık 'The Big Bang Theory' ve diğer en iyi dizileri geride bırakarak 'TV yayınındaki toplam izleyici sayısı arasında 1 numaralı program' olduğunu bildirdi.

Ancak bu, Roseanne'nin şu anda her bölüm için 1 milyon dolara önemli bir ücret artışı beklediği anlamına gelmiyor. Ve sözcüsüne göre kim söyler Dedikoducu Polis bu iddialar 'doğru değil', o değil. Şaşırtıcı bir şekilde, daha fazla para istediği yönündeki bu yanlış ısrarın ortasında, yayınların ikisi de Roseanne'nin ilk etapta ödenen parayı sağlamayı bile rahatsız ediyor. Kayıt için, Çeşitlilik geçen yıl TV yıldızı maaşlarıyla ilgili bir özellikte rapor edildi Roseanne bölüm başına 250.000 dolar alacaktı, aynı ortak yıldız John Goodman ile aynı.

Ayrıca not edilmelidir ki Roseanne başka bir sezon için yenilendi neredeyse bir ay önce. Bunun gerçekleşmesi için, yeni bölümlerin oyuncu kadrosunun maaşlarının önceden kilitlenmiş olması gerekiyordu. Artışlar, gösteri yenilemelerinden önce müzakere edilir, sonra değil. Bu nedenle, yanlış olmanın yanı sıra, zam talebiyle ilgili bu raporların zamanlaması mantıklı bile değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.