Roseanne yeni bir habere rağmen ABC tarafından 'The Conners' a dönmesi için yalvarmıyor. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Şebeke tarafından kovulan komedyene hiç şüphesiz ulaşılmadığı söylendi.

Göre Küre Roseanne, 'kendi sitcom'undan kovulduktan sonra acı' olsa da, 'çaresiz ABC görevlileri gizlice ona geri gelip yedek şovlarını kaydetmesi için yalvarırken son kahkahayı alıyor.' Süpermarket gazetesi, 'Roseanne’nin İntikamı' başlıklı bir yazıda, ağın 'yeni şovu kurtarmak için yıldızların büyük paralarını ödemeye hazır' olduğunu iddia ediyor. Makul ve meşru görünmesi için yayın, 'içeriden' dediği şeyi aktarıyor: 'Yöneticiler Roseanne'nin geri döndüğünü görmek için çaresizler çünkü gösterinin onsuz olacağını biliyorlar.'Prizin varsayılan kaynağı, bazı ABC insanlarının 'aceleci davrandıklarına inandıklarını ve şimdi Roseanne'nin en kötü şekilde geri döndüğünü görmek istediklerini' iddia ediyor. Ağ, geri dönmesi için 'ona bir tekne dolusu para ödemeye' bile razı oluyor, isimsiz ve izlenemeyen bahşişçiyi ekliyor. Gazeteci, Roseanne olmadan reytinglerin oldukça iyi olmasına rağmen, 'Bigwigs, yeni sitcom'un o geri gelmediği takdirde bombalayacağına inanıyor.' Diyor.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, Yıldızın ırkçı tweet'inden sonra 'Roseanne' iptal edildi Barack Obama'nın eski danışmanı Valerie Jarrett hakkında. Komedyen o zamandan beri kötü giden bir şaka olduğunu söylediği yorumu için özür diledi. Dergi, 'The Conners' ın yapımcılarının diziyi düzeltmek istediğini ve bunu 'Roseanne’ın dönüşünü düzenleyerek' yaptığını iddia ediyor.

Öyleyse ABC, Roseanne’nin 'The Conners' galasında aşırı dozda uyuşturucudan öldükten sonra karakterinin geri gelmesinin yolunu nasıl açacak? Çıkış, her şeyin bir 'rüya' olarak açıklanacağını söylüyor, tıpkı 1986'daki 'Dallas' gösterisindeki olay örgüsünün, Patrick Duffy'nin ölü karakterinin gece sabuna dönmesine izin vermesi gibi. 'İletişim ağı Roseanne'yi geri getirmek için neredeyse her şeyi yapmaya hazır ve bunu gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapacaklar,' diyen sözde 'içeriden', 'Roseanne'nin tatlı bir intikamla şımarttığını' belirtiyor.

Görünüşe göre Roseanne’nin dönüşü, onun bile bilmediği bir sır. Süpermarket gazetesinin iddiasına rağmen, 'intikamdan zevk alıyor' Dedikoducu Polis sadece ABC'den hiç kimsenin ona geri dönme konusunda yaklaşmadığı söylendi. Komedi oyuncusu adına konuşan bir temsilci, kayıtta bize derginin hikayesinin 'doğru olmadığını' ve ABC ile Roseanne arasında 'hiçbir temas' olmadığını garanti ediyor. Görünüşe göre ağ programın arkasında duruyor çünkü son zamanlarda 'The Conners' ın ek bir bölümünü sipariş etti.

İlginçtir ki, Küre üç ay önce kardeş yayınından bir makalenin öyküsü olan National Enquirer yukarı ve aşağı küfür eden Roseanne, 'The Conners' a karşı rekabet edecek bir sitcom ile televizyona geri dönüyordu. Bu uzun hikâyede, dizi için en az 37 milyon dolar kazanacağı saçma bir şekilde iddia edilmişti ki bu, 'Roseanne' canlandırması için hazırladığından 34,75 milyon dolar daha sağlamdı. Tıpkı o raporda olduğu gibi, en sonuncusu tamamen kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.