Dır-dir Roseanne Barr Erkek arkadaşı Johnny Argent’ın onunla evlenmeyi reddetmesinin ardından 'kimsesiz' mi? Bu hafta bir gazetenin gerçekten saçma bir makalede iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis düzeltebilir.Son derece şüpheli kaynaklara atıfta bulunarak, Küre Barr'ın 'adamını koridorda baştan çıkarmak için her şeyi denediğini - ama yapmayacağını!' iddia ediyor. Bu, iddiaya göre, estetik cerrahiye bir “servet” harcamak ve 230 pound kaybetmeyi içeriyor. Komedyenden oldukça aşağılayıcı bir şekilde 'evlilikte üç kez kaybeden' olarak söz eden tabloid, Barr'ın 'olabildiğinin en iyisi olmak için durmadan çalıştığı' ve bir teklif beklediği konusunda ısrar eden 'kaynaklardan' alıntı yapmaya devam ediyor. bu noktayla beraber.Barr ve Argent 18 yıldır ilişki içindeler. ve 13 yıldır Barr'ın Hawaii'deki çiftliğinde birlikte yaşıyor, ancak şüpheli kaynak onun daha fazlasını istediğini iddia ediyor. Kaynak, 'Çok aktifler - özellikle yatak odalarında,' diyor, 'ama nedense' Benimle evlenir misin? 'Diyemiyor.

Dedikoducu Polis hikayeyi tam bir kurgu olarak buldu. Barr'ın sözcüsü iddiayı reddetti. Artı, komedyen Argent'in evlenme teklif etmesi için 'çaresiz' değil. Neredeyse yirmi yıldır birlikteler - eğer evlilik onun için gerçekten bu kadar önemli olsaydı, muhtemelen ilişkiyi bitirirdi ya da fikrini değiştirirdi. Aynı zamanda Küre hızlıca işaret etti, o zaten evli ve üç kez boşandı. Belki de bu noktada bunu bir gereklilik olarak görmüyor.Bu arada, Barr’ın kilo kaybı devam ettiği sürece, Küre Başlangıçta Barr, Argent'ı etkilemek için 230 pound kaybetmiş gibi çerçeveler, ancak bu doğru değil. Makalenin daha sonra kendisinin de kabul ettiği gibi, Barr 1997'de gastrik baypas geçirdi ve yaklaşık 100 pound düştü, ancak bu Argent'le tanışmadan beş yıl önceydi. Partneriyle tanıştığından beri kaybettiği diğer 130 pound, magazin dergisinin alıntı yapmaya devam ettiği görünüşte var olmayan 'kaynak' tarafından bildirildi.

Hollywood'un en tartışmalı yıldızlarından biri olarak, Barr'ın sık sık magazin dedikodusuna konu olması hiç de şaşırtıcı değil. Barr, ırkçı bir tweet yazdığı için ağır eleştiriler aldıktan sonra 2018 boyunca özellikle böyleydi. ABC'nin iptaline neden olan Roseanne yeniden başlatmak .O yılın Kasım ayında, Dedikoducu Polis bir liste yaptı Skandaldan beri çürüttüğümüz Barr hakkındaki tüm saçma söylentiler. Barr gerçekten tartışmalı bir medya figürü, ancak bu onun hakkındaki bu yanlış hikayeleri daha az sahte veya aşağılayıcı yapmıyor. Açıkçası, bu magazin dergileri, hızlı bir para kazanmak için ana akım Hollywood'daki devam eden popülaritesinden yararlanıyor.

Kaynaklar

  • Roseanne Barr Twitter'da. '13 Ocak Pazartesi ben ve Johnny’nin 18. yıl dönümü!' 7 Ocak 2020.  • Heil, Emily. 'ABC, yıldızı Roseanne Barr'ın öfkeli ve ırkçı bir Twitter rantına girmesinin ardından' Roseanne 'i iptal etti.' Washington Post, 29 Mayıs 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Roseanne Hakkında 5 Yanlış Söylenti.' Gossip Cop, 13 Kasım 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.