Robin Thicke's nişanlı, model April Love Geary , doğum tarihine hızla yaklaşıyor ve çiftin üçüncü çocuğunu doğuruyor - ve Maskeli Şarkıcı yargıç dördüncü - birkaç hafta içinde. Geary hamileliği boyunca büyüyen bebek yumruğunu göstermekten çekinmedi. Ancak en son gönderisi her zamankinden daha fazla gösteriyor.Yeni Bir Bebek İçin Hazırlanıyor

Geary’nin üç yıl içindeki üçüncü çocuğu yalnızca birkaç hafta içinde doğacak ve açıkçası, ailenin yeni üyesini karşılamaktan daha heyecanlı olamazdı. Gururlu anne, son birkaç ayda gelişmekte olan bebek yumruğunun birkaç fotoğrafını, genellikle çok açıklayıcı ve samimi bir şekilde paylaştı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

April Love Geary (@aprillovegeary) tarafından paylaşılan bir gönderi

Warum trennten sich Blake und Miranda?Baring (Neredeyse) Everything

Geary, son Instagram gönderisinde tamamen çıplak olarak daha da fazla kendini gösterdi. Saçları üst yarısını kapattı ve telefonunu tutmayan eli diğer her şeyi örttü. Oldukça zevkli bir banyoda çekilen fotoğrafta Geary, patlamaya hazır görünüyor, ancak yine de tamamen zarif ve zarif görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

April Love Geary (@aprillovegeary) tarafından paylaşılan bir gönderiRobin Thicke, eski karısı Paula Patton ile bir oğlunu paylaşır. Thicke ailesine yeni bir bebeği dördüncü kez karşılamasına rağmen, bir şey bize onun da ilk seferki kadar heyecanlı olduğunu söylüyor. Ne de olsa, ailesini güzel bir şekilde harmanlamış, çocuklarını Thicke'den daha çok seven bir adam bulmak zor olacaktır.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Robin Thicke (@robinthicke) tarafından paylaşılan bir gönderi

Önümüzdeki birkaç hafta inanılmaz derecede heyecan verici olacak büyüyen aile için . Thicke’nin ailesine ve yakında gelecek olan yeni üyelerine elimizden gelenin en iyisini diliyoruz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Rapor Başına Trajik Haberin Ortasında Meghan Markle’ın Yanına Koştu

Britney Spears’ın Sam Asghari ile Doğum Günü Selfielerinde Şüpheli Bir Aurası Var

warum Dolly Parton nie Kinder hatte

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Ben Shapiro’nun Karısı kimdir? Mor Shapiro Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kelly Clarkson’ın Eski Kocası Boşanmada 20 Milyon Dolar mı Talep Etti? İşte Bildiklerimiz