Robert Redford 2018'de oyunculuktan uzaklaştı ve o zamandan beri sadece bir avuç görüntü yaptı. Bir tabloid şimdi resmen emekli olmayı ve geri dönüş yapmayı planladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Butch Cassidy ve Geri Dönüş Çocuğu'

Göre Küre , 'Heartthrob Robert Redford, 84 yaşında bir geri dönüş başlatıyor.' Redford’un karısı Sibylle Szaggars 'onu kapıdan dışarı atıyor' çünkü 'onun yetenek çok büyük otlatmak için. ' Artık Redford 'karısının onayını aldığına göre, Redford Hollywood'un işe alınacağını bilmesini sağladı.'İçeriden biri, 'bu emekliliğin dünyayı dışlamak ve ortadan kaybolmak anlamına geldiğini düşünen bir adam değil' diyor. Redford artık tam zamanlı olarak 'bunu yapmak istemediğine karar verdi', ancak hâlâ torunu Dylan Redford'a yardım ediyor ve teklifleri dinliyor. Makale, 'Harika bir rolünüz varsa, bir Cumartesi öğleden sonra film çekebilir ... onu yakalayabilirsiniz' şeklinde sonlanıyor.

Küt diye

Redford’un emekliliğinin tamamen durmadığı doğrudur. Torunu Dylan Redford ile Omniboat: Bir Dast Boat Fantasia ve bir kamera hücresi var Yenilmezler: Oyun Sonu . Bununla birlikte, işlerinde oyunculuk projesi olduğuna dair bir kanıt yok. Redford artık yapımcı olmaya daha çok odaklanıyor. Eserlerinde oyunculuk projesi olmadığı için, Dedikoducu Polis bu hikayeyi çürütüyor.Artı, eğer bu tabloid, Redford’un karısının bir geri dönüş hakkında ne hissettiğini biliyorsa, neden Redford'un hangi projeler üzerinde çalışmak istediğini bilmesin? Bu, itibarsız bir magazin gazetesinin sahip olması imkansız bir içgörü miktarıdır. Bu hikayedeki tüm kanıtlar bu sözde içeriden geldiğinden, hikaye daha da inanılmaz hale geliyor.

Redford Hala Favori Hedef

Bu, Redford'un sahip olduğunu iddia eden aynı tabloid yaşamak için sadece dokuz ay . Bu hikaye 2019 yılının Şubat ayında ortaya çıktı. Küre bu birindeki işareti tamamen kaçırdı. O yıl daha sonra National Enquirer Redford olduğunu iddia ediyor ölümün kapısında ama neyse ki bu hikayeler tamamen uydurma.

Diğer Sahte 'Geri Dönüşler'

Hollywood'un geri dönüşü, magazin dergileri arasında yaygın bir kinayedir. Biz kırdık Enquirer iddia etmek için Gwenyth Paltrow Tom Cruise ile bir geri dönüş planlıyordu, ancak yine de mutlu bir şekilde çoğunlukla oyunculuktan emekli oldu. Cruise da sözde yardımcı oluyordu Meghan Markle bir geri dönüş yapın, ama bu hikaye de tamamen uydurma.Dedikoducu Polis aynı zamanda geri dönüş hikayelerini de bozdu Lori Loughlin ve Lindsey Lohan , bu yüzden gazeteler, yasal film haberleri için en iyi kaynak gibi görünmüyor. Robert Redford bir gün büyük bir rol için Hollywood'a dönmeye karar verebilir, ancak yakın zamanda bunu yapmayı planladığına dair kesin bir kanıt yok. Bu hikaye birdenbire ortaya çıktı ve Redford’un hayatına dair hiçbir meşru kavrayışı olmayan bir tabloidden geliyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Nicole Kidman Opera House Altercation'dan Sonra Keith Urban'dan 'Utanmış' mı?

Angelina Jolie, Boşanma Konusunda Ev Sahibi Olmakla Suçlanan Tarihe Karşı Mücadele Ediyor

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Rapor: Alec, Hilaria Baldwin’in Evliliği Gerilmiş, Ayrı Yaşayan Çift