Emma Watson 'küçümsemedi' Robert Pattinson ne de tek seferlik rol arkadaşı ile 'vurulmuş' değil. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında başka bir yanlış hikayeyi daha bozabilir, bu tek gecelik ilişki iddiasıyla ilgili.

Çoğu zaman dedikodu medyasında bir magazin gazetesi tarafından üretildikten sonra diğeri tarafından desteklendikten sonra söylentiler yayıldı. Birden fazla rapor yanlış bir şekilde hayranları kendileri için bir miktar değer olabileceğine inanmaya yönlendiriyor. Burada olan budur. Watson ve Pattinson ilk olarak yanlış da olsa National Enquirer aralıkta. Sözde romantizm tamamen uydurulmuştu. Fakat Temasta anlatıyı aldı ve yanlış bir şekilde Pattinson ve Watson'ın flört ettiğini iddia etti.Ve çiftin yakın zamanda Altın Küre'de birlikte sunulmasının ardından, aynı dergi saçma bir şekilde Pattinson ve Watson 'yeni bir çift' olarak 'halka' açıldı etkinlikte. Tabii ki, bu türden bir şey yapmadılar ve yasal kuruluşlar, bir Harry Potter Pattinson ve Watson Globes'da sunulduğunda yeniden birleşme . Gibi Dedikoducu Polis O halde, ödül şovlarına katılan ünlüler genellikle sunum yapacak partnerlerini seçmezler. İki yıldızın sırf sahneyi birkaç dakika paylaştıkları için bir ilişki içinde olduğunu varsaymak saçma.

Şimdi Star bu uydurulmuş hikayeye kendi tarzını katıyor. Yeni sayıdaki uzun bir hikaye başlıyor, 'Robert Pattinson'ı Altın Küre'deki sunumlarından sonra Emma Watson'da kullandığı korkunç tavlama dizisinden ancak bir aşk iksiri kurtarabilir.' Çıkış, Pattinson'ın 'İngiliz bebeğine aşık olduğunu' iddia ediyor. Harry Potter ve Ateş Kadehi , 'Ama onu Avada Kedavra söyleyebileceğinden daha hızlı geri çevirdi.'

ist Hillary Clinton Scheidung Bill Clinton

Sözde bir 'tanık', 'Rob dedi,' Benim evimde takılmak ister misin, bilirsin, bir gecede mesela? 'Bu şimdiye kadarki en kötü fikirdi. Emma tek gecelik ilişki tarzı bir kız değil. ' Yayının varsayılan kaynağı, 'Çürük bir şey yemiş gibi surat yaptı ve kaçtı. Çok utandırıcıydı.'

haben sich Olivia Newton John und John Travolta jemals verabredet?

Dedikoducu Polis hemen peşinden gidecek: Her iki yıldızla bağlantılı kaynaklar bize bu sözde olayın 'asla gerçekleşmediğini' söylediler. Törende ikisi de eğlendi, ancak Pattinson Watson'a asla asılmadı ve onu asla reddetmedi. İşte gerçekte neler olduğu: Kasım ayının sonlarında ortaya çıktı Watson ve erkek arkadaşı ayrıldı . Yani, bekar olduğu onaylandıktan sonra, National Enquirer üç haftadan kısa bir süre sonra onu rastgele olarak Pattinson'a bağlamayı seçti.

Sonraki hikayeler Temasta ve Star dumanın olduğu yerde ateş olduğu izlenimini verdi. Ancak durum her zaman böyle değildir ve burada kesinlikle böyle değildir. Basitçe, bir tabloid romantik bir bağlantı uydurdu ve diğer dedikodu dergilerine aynısını kopyalayıp yapmaları için ilham verdi. Ancak tüm bu iddialar tıpkı Harry Potter serinin kendisi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.