Robert Pattinson 'şaşırmış' olmak Kristen Stewart yeni kız arkadaşı Sara Dinkin için 'sert' düşmüş bir başka uydurma hikaye. Pattinson hakkında sahte hikayeler uydurmasıyla tanınan bir web sitesinden geliyor. Dedikoducu Polis En son üretilen makalenin nasıl ortaya çıktığını açıklayabilir.

HollywoodLife Sık sık HollywoodLies olarak anılan, Pattinson'un Stewart hakkında 'her zaman' düşündüğünü 'bildiğini ve şimdi eski kız arkadaşının Los Angeles merkezli bir stilist olan Dinkin'e' bu kadar hızlı 'aşık olmasına şaşırdığını iddia ediyor. Çoğunlukla itibarsızlaştırılan blog zorlamayı denediği önermeyi oluşturduktan sonra, sözde 'yakın kaynağa' sahip Pattinson, Stewart'ın 'bu kadar çok kız arkadaşını bu kadar hızlı hareket ettirmesine' nasıl 'şaşırdığını' tekrarlıyor. Aynı, neredeyse kesin bir şekilde sahte tahminci ekliyor, 'Her zaman Kristen'ı düşünüyor' ve 'Kristen'in gerçek aşkı ve mutluluğu bulmasını umuyor.'

Sözde alıntılarda belirtilenlerin hiçbiri mutlaka olumsuz değildir, ancak Pattinson kendi iç düşüncelerini web sitelerine gevezelik eden hiç kimseyle paylaşmadı. Olan şu ki, son birkaç gün içinde Stewart, Dinkin ile dışarı çıkıyor , herkesin doğal olarak ikisinin şimdi çıktığını ve aktrisin artık yaklaşık iki yıllık kız arkadaşı Stella Maxwell ile olmadığını varsaymasına yol açıyor. HollywoodLies, başlangıç ​​noktası olarak, Pattinson'ı içine çekmek için bir açı uydurdu.

Gerçek şu ki, Pattinson ve Stewart yarım on yıl önce ayrılmış ve 'her zaman' onu düşünmüyor. Ayrılmalarından bu yana, başta FKA Twigs ve şu anki kız arkadaşı Suki Waterhouse olmak üzere birkaç kadınla ilişki yaşadı. Stewart'ın yaptığı şey artık Pattinson için çok önemli değil.

Yine de HollywoodLies, bu taktiği diğer insanlar hakkında haber alma ve ardından Pattinson'ı içine çekme taktiğini deniyor. Örneğin, alışkanlıkla kanıtlanmamış site Mart ayında şunu iddia etti: Pattinson 'misse [d]' FKA Twigs, Apple'ın içinde onunla birlikte bir reklam yayınlamasından sonra . Ve Eylül ayında, aynı çıkış bildiğini iddia etti Pattinson’un Shia LaBeouf'un FKA Twigs ile çıkmasına tepkisi sonra Transformers yıldız Mia Goth'tan ayrıldı.

Bazen, HollywoodLies sadece etraflarında bir yığın haber ve zanaat hikayesi aldığından, blog yanar. Örneğin, Ocak ayında Pattinson ve Katy Perry'nin Los Angeles restoranında 'sevişirken' yanlış bir şekilde bildirilmesinin ardından, çıkış bu hikayeyi (büyük ölçüde çürütüldüğünden beri) aldı ve tamamen yeni bir bakış açısı uydurdu. İddia etti Pattinson, Perry'ye yıllarca 'aşık oldu' ve onların 'bir süredir flört ettiklerini' söyledi. Hepsi bir yalandı.

Yukarıda belirtilen üç makale, HollywoodLies'in sadece geçen yıl Pattinson hakkında yayınladığı birçok uydurma rapor arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz 365 gün içinde, aynı güvenilmez site, yanlış bir şekilde, Pattinson ve Bella Hadid 'yeni bir çift' idi. Aynı blog, bunu yanlış bir şekilde yayan Pattinson Sienna Miller ile çıkıyordu. .

HollywoodLies, kampının geçmişte göz ardı ettiği Pattinson kaynaklarına gerçekten sahip olsaydı, priz onun hakkında pek çok gerçek dışı hikaye yayınlamazdı. Gerçek şu ki, Pattinson beş yıldan daha uzun bir süre önceki bir kız arkadaşını 'her zaman' düşünmüyor. Uzun süredir Stewart'tan ayrıldı. HollywoodLife'ın kötü alışkanlığından Pattinson hakkında makaleler uydurma zamanı geldi.

ist Patty Mayo ein echter Cop

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.