Bunu iddia eden yeni bir hikaye Robert Pattinson hala 'seviyor' Kristen Stewart yeni bir “yeniden birleşme” tamamlandıktan sonra. Dedikoducu Polis sitesinden gelen bu sahte haberi özel olarak düzeltebilir HollywoodLife . Arka planda bize bir kez daha, iki yıldızın çevrelerinden hiç kimsenin, genellikle itibarını yitiren bu prizle herhangi bir bilgi paylaşmadığı söylendi.

HollywoodLies olarak bilinen blog, son uzun öyküsünde, Pattinson'ın Stewart'a hala “çok sevgisi” olduğunu iddia ediyor. Site, Stewart ve Pattinson'ın 11 Şubat'ta Los Angeles restoranı Edendale'de 'takılırken' görüldükleri doğrulanmamış iddialarla ilgili en son uydurma makalesine değiniyor. Açıkça görünen bir yalanla, site 'Rob'a yakın bir kaynak' iddiasında bulunuyor. 'birbirlerini gerçekten herkesten daha iyi anladıkları' için 'tekrar arkadaş' olduklarını defalarca çürüten çıkışla paylaştı. Aynı neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş 'içeriden', Pattinson'un bugünlerde Stewart'a 'çok sevgisi' olduğunu ekliyor.

Tamam, şimdi gerçeğe dönelim. İkisi, en son yarım on yıl önce ayrıldıklarından beri birbirlerine düşmanlık duymazken, 'tekrar arkadaş' değiller. Her biri yoluna devam etti Stewart ve Stella Maxwell şimdi bir çift .

Ayrıca HollywoodLies, geçen hafta Edendale'de bir “yeniden birleşme” yaptıkları iddiasını, ayrı ayrı bırakın, Pattinson ve Stewart'ın tek bir fotoğrafını birlikte içermeyen bir avuç sosyal medya mesajına dayandırıyor. Güvenilir olmayan site, eski çiftin 'takıldığını' bildirirken, daha meşru eğlence haber kuruluşlarından biri değil, örneğin İnsanlar veya E !, iddia edilen karşılaşma hakkında herhangi bir şey yazdı. Şu an itibariyle, bardaki onlarla ilgili hikayeler doğrulanmadı.

HollywoodLies, yıllarca Pattinson ve Stewart hakkında birbiri ardına sahte makale yazdı. Blogun sahte iddiaları arasında bebek sahibi olmaları ve bir düğün planlamaları da vardı (aşağıda). Tabii ki Dedikoducu Polis o zaman, her şeyin kurgu olduğunu belirtti.

Robert Pattinson Kristen Stewart

(HL)

Ayrıldıktan sonra, çıkış, Pattinson'ın Riley Keough ile çıktığını iddia eden bir sayı da dahil olmak üzere uydurma makaleler üretmeye devam etti. Piyasanın uydurma hikayeleri arasında 'Robert Pattinson: Neden Riley Keough'u Kristen Stewart'a Tercih Etti?' Ve 'Robert Pattinson, Riley Keough, Kristen Stewart Gibi Hile Yapmayacak' başlıklı parçaları içeriyordu. Ancak Dedikoducu Polis o zamanlar özel olarak rapor edildi, onlar asla bir çift bile olmadılar.

HollywoodLies, Pattinson ve Katy Perry'nin çıktığını yanlış bir şekilde iddia ettiğinde bunu daha yakın zamanda yaptı. Sadece üç hafta önce, güvenilmez blog, 'Robert Pattinson ve Katy Perry LA Cafe'de Sevişirken Yakalandı:' Tamamen Bir Çift 'başlıklı bir haber yayınladı. Başka bir uydurma hikaye,' Robert Pattinson 'Çılgın' başlığıydı. Katy Perry Hakkında: Asırlardır 'Onu Büyük Şekilde Eziyor'. ' (Aşağıdaki ekran görüntülerine bakın.) Gerçek şu ki Dedikoducu Polis her zaman not etti, ikisi uzun süredir platonik arkadaşlardan başka bir şey değil mi?

Yine de, neredeyse on yıldır Pattinson hakkında yalan haberler veren HollywoodLife, aslında bilgisinin bir 'soyguncu arkadaşından' geldiğini gerçek dışı bir şekilde iddia etme cesaretine sahip. Eğer oyuncunun gerçek bir arkadaşı bu site hikayelerini besliyorsa, neden bu kadar çok makalesi inkar edilemez derecede yanlıştı? Arka planda bize söylediklerine göre, Dedikoducu Polis Pattinson'ın hiçbir yakın 'arkadaşının' o blogla konuşmadığını garanti edebilirim. Basitçe, HollywoodLies kendisi ve Stewart hakkında hikayeler uydurmayı “seviyor”.

Robert Pattinson Arkadaş

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.