Robert Pattinson Sözde tepki Kristen Stewart 'SNL' üzerinde uydurma görünüyordu. Dedikoducu Polis görünen uydurmayı açığa çıkarabilir.

Cumartesi günü, Stewart'ın NBC skeç komedi gösterisine ev sahipliği yapmasından bir hafta sonra, HollywoodLife 'Robert Pattinson' Absolutely Loved 'Kristen Stewart’ın‘ Komik ’SNL Gig:‘ She Was Hilarious ’” başlıklı bir manşetinde haykırıyor. Eşlik eden hikaye, “Aww! Robert Pattison, Kristen Stewart’ın ‘Saturday Night Live’daki komik açılış monologunda hepimiz gibi çatırdıyordu.'Hatta blogun 'izleyiciyi diken diken eden şakalarına dahil edilmeyi ne kadar sevdiğine dair ÖZEL ayrıntılara' sahip olduğu bile söylendi. Pattinson, webloid'i 'büyük alkışlıyor' diyor. 'Açılış monoloğu için şakalarda ondan bahsetti ve sadece tamamen kabullenmekle kalmadı, bunu yaptığı için çok heyecanlandı!'

Rob, gösteriden parçalar gördü ve Kristen'in açılış monologunu kesinlikle sevdi. Onun çok komik olduğunu düşünüyordu. Onun bu kadar eğlendiğini ve kendisiyle bu kadar rahat olduğunu görmekten mutluydu, 'sözde bir' kaynak 'dediği aktarıldı.

Ama bir kez daha, Dedikoducu Polis Pattinson'a yakın hiçbir meşru, otantik 'kaynağın' onun hakkında yıllardır hikayeler uyduran HollywoodLies ile konuşmadığını doğrulayabilir. Aslında, daha geçen hafta sonu, sahte çıkış, iddia ettiğinde hayran kurgu anlamına gelen şeyleri yayınladı. Pattinson Stewart çiçekleri gönderdi ev sahipliği yapmadan önce. Bu hikaye görünüşte havadan yapılmış gibi görünüyor ve burada da aynı durum gibi görünüyor.

HollywoodLife, Stewart'ın ortaya çıkmasından tam bir hafta sonra Pattinson’ın “SNL” hakkındaki düşüncelerini birdenbire öğrenmedi. Ve başka hiçbir yayın onun tepkisi hakkında haber yapmadı çünkü ne o ne de kamptaki hiç kimse alenen bundan bahsetmiyor. HollywoodLies'in her yerde bu “özel” e sahip olduğu fikri gülünç ve hayranlar gerçeği bilmeyi hak ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.