Hakkında bir hikaye Robert Pattinson Tepkisi FKA Dallar Romantizmi Shia LaBeouf oluşur. Makale, LaBeouf’un Mia Goth’dan boşanmasıyla ilgili en son haberlerden ve ardından Pattinson’ın eski nişanlısıyla olan ilişkisinden yararlanmak üzere tasarlandı. Ancak rapordaki sözde 'kaynak' dan yapılan alıntılar o kadar kanıtlanabilir şekilde yanlış ki, tüm masalın uydurma olduğu aşikar.

İddia geliyor HollywoodLife , sahte makaleler uydurmasıyla o kadar iyi bilinen bir site ki, genellikle HollywoodLies olarak anılır. Son derece şüpheli olan son hikayesinde, blog, 'içeriden' bir sözde Pattinson'ın kıskanç bir tip olmadığını ve 'FKA'nın yanındaysa sadece mutlu olmasını umduğunu' söyledi. 'Rob, önceliklerini ve duygularını kontrol altında tutan 32 yaşında bir adam,' diye ekliyor aynı görünüşte sahte 'kaynak' ve aktörün yaşını alıntı ortasında açıklanamaz bir şekilde ortaya koyuyor.Prizin ilk 'kaynağı' Pattinson'ı 'Rob' olarak bilirken, ikincisi HollywoodLies'e 'Robert'ın FKA Twigs'den epey bir süre önce hareket ettiğini' söyler. Ardından, makalesinin ne kadar sahte olduğunu açığa vuran, içeriden birinin iddiasına göre, nişanlısından ayrılmasının ardından, Pattinson bu yılın başlarında Katy Perry ile 'ilişki kuruyordu'. Tuhaf bir şekilde doğal olmayan bir dille onu 'Echo Park'ta yaşadığı ve takılmayı sevdiği birkaç yerel noktaya' götürdüğünü belirtiyor. Ancak Dedikoducu Polis önceden bildirdi, Pattinson ve Perry hiç öpüşürken görülmemişlerdi ve kesinlikle hiç çıkmamışlardır. Temsilcisi kayıtta bize asla romantik bir ilişki yaşamadıklarını söylemedi, aynı zamanda Perry kendisi de Pattinson'a 'abla' gibi olduğunu söyledi ve 'sadece takılıyorlar.'

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Kinder

İşte neler olduğu. Pazartesi günü Günlük posta bunu bildirdi LaBeouf, FKA Twigs ile çıkıyor . İşte HollywoodLies, denenmiş ve (değil) gerçek formülünü kullanarak diğer mecralardan koparılan haberleri alıp ona eklemek için yeni bir açı oluşturdu. Bu durumda, defalarca itibarını yitiren blog, FKA Twigs ile ilgili haberler nedeniyle Pattinson’ın sözde tepkisini karışıma fırlattı.

Hat Angelina Jolie Magersucht?

Ancak sitedeki sözde içeridekilerin İngiliz aktör hakkında hiçbir şey bilmedikleri çok açık çünkü filmde Pattinson ve Goth'un nasıl birlikte oynadıklarına dair tek bir kelime bile bahsetmemişti. Yüksek Yaşam . Ve geçen yıl, Dedikoducu Polis saçma bir şekilde iddia edilen bir makale ürettiğinde HollywoodLies'i bozdu Pattinson ve Goth 'rahat' olmuştu ve muhtemelen çıkıyorlardı çünkü sette asılı olarak fotoğraflandılar. İlginç bir şekilde, tıpkı mevcut raporun Goth ve Pattinson’ın profesyonel bağlantısından bahsetmemesi gibi, onların 2017 hikayesinin 'samimi' hale gelmeleriyle ilgili hikayesi, onun LaBeouf ile evli olduğuna dikkat çekmek için ihmal edildi. Aksine Dedikoducu Polis Gerçeklere bağlı kalan HollywoodLife, genellikle Pattinson hakkında kurgu yayınlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.