Robert Pattinson ve Katy Perry ilişkisinden dolayı 'ısınmıyor' FKA Dalları Yanlış bir rapora rağmen sözde 'soğuyor'. Dedikoducu Polis sadece durumu açıklığa kavuşturabilir.

Brad Pitt und George Cloony

Yeni bir makale yayınlandı DIR-DİR! Cumartesi günü Los Angeles'taki Sunset Tower'da Perry ve bir grup diğer arkadaşıyla yemek yerken görüldükten sonra oyuncunun nişanlısıyla olan ilişkisinin durumunu sorguluyor. Bir kaynak, siteye Pattinson ve FKA Twigs'in 'temelde bittiğini' ve 'Rob'un kendini zaten yalnız hissettiğini' söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bölünmenin halka açık olması uzun sürmedi,' diye devam ediyor ve 'FKA'da ne gördüğünü kimse gerçekten anlamadı.' Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Pattinson 'Howard Stern Show' da dedi Geçen ay FKA Twigs'le 'bir nevi' nişanlandığını iddia etti ve bunun, aktörün 'ilişki fiyaskoyla sonuçlandığını' söyleme şekli olduğunu iddia etti.Pattinson’ın Perry ile ilişkisine gelince, prizin kaynağı, 'Şu an için ciddi değiller, ancak Rob her zaman Katy'le ilgilenmiştir' diyor. Ek olarak, Sunset Tower'da görünüşte güvenilmez bir 'seyirci', çiftin yemek boyunca 'flört ettiğini' ve 'son derece sevecen' olduğunu iddia ederek, 'Çıkıyor gibiydiler ... Kesinlikle nişanlı davranmıyordu ve vardı tüm akşam yemeğinde FKA Twigs'den söz edilmedi. Herkes Katy ve Robert'ın birlikte olduğunu varsaydı. '

Birkaç şeyin belirtilmesi gerekiyor. İlk olarak, gerçek adı Tahliah Barnett olan Pattinson ya da FKA Twigs'e yakın olan hiç kimse ona 'FKA' diye hitap etmez. Ayrıca, restoranda 'seyirci' olan birinin, tuz veya biberlik arkasında masada saklanmadığı sürece 'tüm akşam yemeğinde FKA Twigs'den söz edilmediğini' bilmesi biraz tuhaftır. Bu kırmızı bayraklar ve diğer gerçek yanlışlıkların bir sonucu olarak, Dedikoducu Polis Web sitesinin iddialarını inceledik ve bize özel olarak hikayenin neredeyse tamamen yanlış olduğu söylendi.

Duruma yakın bir kaynak, bize Pattinson ve FKA Twigs'in hala birlikte olduğunu garanti ediyor. İçerimiz ilişkilerinin yoğunluğu hakkında yorum yapma özgürlüğüne sahip olmasa da ve kesinlikle geleceği tahmin edemese de, bize, E! 'Nin ima ettiği gibi, çiftin gizlice ayrılmadığı söylendi. Ayrıca aktörün Perry ile hala 'sadece iyi arkadaş' olduğundan ve ikisinin 'flört etmeyip' son derece sevecen 'veya akşam yemeğindeki bir çift gibi davranmadıklarından emin olduk. Aslında, Dedikoducu Polis zaten haftasonu netleşti ki Pattinson ve Perry çıkmıyor TMZ yanlış spekülasyon yaptıktan sonra, iki uzun zamandır arkadaşım birlikte oluyor. Bir kez daha, oyuncunun Perry ile ilişkisi platonik olmaya devam ediyor ve hala FKA Twigs ile nişanlı.

Phil Collins Frau und Tochter

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.