Robert Pattinson ve Kristen Stewart eski sevgililerin gizlice buluştuğunu iddia eden yanlış bir tabloid raporuna rağmen tekrar bir araya gelmeyi planlamıyorlar. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre TAMAM MI! , Alacakaranlık co-stars kısa süre önce yeniden bir araya geldi ve geçtiğimiz haftalarda birkaç kez bir araya geldi. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Bunu düşük anahtar tutmaya çalışıyorlar, ancak orada hala kimya var. Çevrelerindeki insanlar bir uzlaşma düşünüp düşünmediklerini merak etmeye başlıyor. 'Stewart şu anda Stella Maxwell ile bir ilişki içerisindedir, ancak güvenilmez çıkış, ikisinin 'sallantıda' olduğunu iddia ediyor. Pattinson'la bir geleceğe gelince, sözde içeriden biri şunları ekliyor: “Kristen aralarındaki şeyleri bir kez daha denemek için sabırsızlanıyor. O zamanlar olanları affettiğini söylediğinde Rob'un ciddi olduğunu umuyor. '

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü, kayıt hakkında yorum yapmayı reddeden ancak tabloid'in makalesini tamamen saçmalık olarak görmezden geldi. Bize Pattinson ve Stewart'ın gizlice buluşmadıkları ya da ufukta bir uzlaşma olmadığı söylendi. Dedikodu medyasının eski sevgililerin yeniden bir araya gelmesi hakkında hikayeler uydurma alışkanlığı vardır, ancak Alacakaranlık yıldızlar basitçe bir romantizmi yeniden alevlendirmiyor.

Bunlara ek olarak, Stewart ve Maxwell bir randevu gecesi geçirirken görüldü Los Angeles'ta iki haftadan kısa bir süre önce. Mutlu çift, özel bir stantta gülerek ve sohbet ederken fotoğraflandı. Açıkça görülüyor ki, güvenilmez derginin iddia ettiği şeye rağmen oyuncu ve kız arkadaşı 'kayaların üzerinde' değiller.

Ayrıca kayda değer, TAMAM MI! sürekli olarak yanlış hikayeler yayınlıyor Alacakaranlık yıldızlar yeniden birleşmeyi planlıyor. Ocak ayında, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Pattinson ve Stewart yeni bir film için birlikte çalışıyorlardı. . Geçen Ekim ayında yayın, hakkında bir hikaye uydurdu. Stewart, Pattinson'ın 'peşinden koşuyor' .

Bunlara ek olarak, TAMAM MI! Pattinson’ın aşk hayatı söz konusu olduğunda hikayelerini düz tutacak gibi görünmüyor. Aktörün Stewart'la geri döndüğünü iddia etmeden önce, dergi onun Katy Perry ile çıktığı konusunda ısrar etti. Çıkış ayrıca kısa süre önce Pattinson'ın Margot Robbie'ye 'ezildiğini' iddia etti. Magazin dergisinin çeşitli anlatılarında tutarlı olan tek şey, bunların hepsinin yanlış olmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.