Katy Perry 'flört etmek' değil Robert Pattinson , yeniden ısınan ama yine de yanlış söylentilere rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Her iki yıldızla bağlantısı olan içeriden kişiler bize onların sadece çok iyi arkadaşlar olduklarını söylediler.

Yanlış rapor Pazar sabahı tarafından yayınlandı TMZ . Yanlış yönlendirilmiş hikayesinde webloid, Pattinson ve Perry arasında bir 'bağlantı' olup olmadığını düşünüyor. İkisinin sade bir akşam yemeği yediği fotoğrafın yanı sıra, outlet Pattinson ve Perry'nin Cumartesi gecesi Sunset Tower Hotel'in restoranında 'süper rahat olduklarını' ve 'Ortak çok romantik' diyor. Web sitesi daha sonra 'Katy, Orlando Bloom'dan ayrıldıktan sonra ikilinin çıkmaya başladığını' iddia ediyor.Görünüşe göre TMZ çoğu zaman itibarını yitirmiş olanlara bakıyordu. National Enquirer malzemesinin bir kısmı için. Sadece üç hafta önce, Dedikoducu Polis Yanlış yazılmış o tabloidden bir haberi bozdu Pattinson, FKA Twig'in arkasından Perry ile flört ediyordu . O zamandan beri Pattinson, 'Howard Stern Show' da hala FKA Twigs ile nişanlı olduğunu doğruladı.

George Clooney lässt sich von seiner Frau scheiden

Pattinson ve Perry'yi birbirine bağlayan söylentiler şimdi neredeyse on yıllık. Örneğin 2009'da RadarOnline'ı, California, Burbank'taki Dimples'te ortak bir arkadaşın doğum günü partisinde yanlış bir şekilde 'yakın ve kişiselleştiklerini' iddia ettiğinde çökertmiştik. Tabii ki Alacakaranlık aktör o sırada Kristen Stewart ile çıkıyordu ve Perry daha sonra Russell Brand ile evlenmeye devam etti.

Daha sonra, örneğin 2012'de, Temasta Pattinson bir gece Chateau Marmont'ta Stewart'la birlikteyken, Alacakaranlık aktris banyoya gitti Perry, Pattinson ile “flört etmek için kestirdi”. Bu da yanlıştı. Ayrıca, yarım on yıl önce, çoğu zaman yanlış olan HollywoodLife, Pattinson ve Perry'nin 'flört ettiklerini', çünkü aynı zamanda, Los Angeles'taki Soho House'da benzer şekilde birlikte akşam yemeği yedikleri için spekülasyon yapıyordu. Biz Haftalık Perry'nin Pattinson'ı 'karaya çıkarmak' istediğini iddia etmek için arkadaşlar arasındaki aynı masum yemeği aldı.

2013 yılında, Star Perry'nin iddia ettiği uydurma bir makale yayınladı, Pattinson’ın o zamanlar kız arkadaşı olan Stewart’a “eğer ayrılırlarsa onunla ilgilenmekten mutlu olacağını” söyledi. Ve yıllar boyunca iki arkadaşı birbirine bağlayan çok sayıda başka yanlış hikaye oldu, 2014 TAMAM MI! Perry’nin arkadaşlarının Pattinson’un bebeğine 'hata yapıp hamile kalacağından endişelendiklerini' iddia eden rapor. Elbette bu da tamamen bir yalandı.

Yıllardır flört ettiklerini, takıldıklarını veya flört ettiklerini iddia eden pek çok gerçek dışı rapora rağmen, gerçek şu ki Pattinson ve şarkıcı uzun süredir arkadaştı. Perry, birkaç yıl önce asılsız söylentileri sona erdirmeye çalıştı. O İngiltere , 'Tamam, işte benimle Robert Pattinson arasında hiçbir zaman bir şey olmadığının kanıtı. Önüne osurdum. Düzgün bir şekilde osurun. Ve asla, asla çıktığım bir adamın önünde osurmam. Bu bir kural. '

Kelime oyununu affet, ama zamanı geldi Dedikoducu Polis nihayet havayı temizlemek için. Pattinson ve Perry çok yakın arkadaşlar. Ara sıra birlikte akşam yemeği yiyorlar ve hatta bazen nişanlısı FKA Twigs tarafından da katılıyorlar. Ve TMZ’nin tüten silahı, bunun dostane bir yemekten başka bir şey olmadığını, çünkü Sunset Tower Hotel’in restoranının 'çok romantik' olması da saçma çünkü Los Angeles’taki bir avuç restoran arasında Dedikoducu Polis iş yemekleri için gider.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.