Robert Pattinson ve Emma Watson 'Her gece konuşur' mu? Bu tam olarak bir yıl önce bugün magazin dergilerinden birinin iddiasıydı. O zaman, Dedikoducu Polis çıkmadıklarını belirttiler ve şimdi 12 ay sonra bir ilişki içinde olmadıkları daha da belirginleşti.

13 Aralık 2017'de Ulusal Enquirer sürdürdü Harry Potter ve Ateş Kadehi co-stars bir çift olmak için arkadaşlık alanından taşındı. Dergi, imal edilmiş öncülüne güvenmek için, her ikisinin de 'ciddi ve uzun vadeli' olma konusunda aynı sayfada olduklarını iddia eden sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaptı. Sözde içeriden biri, 'Ne istediklerini biliyorlar' ve 'peşinden gidiyorlar' diye iddia etti. Prizin habercisi, 'Her gece konuşuyorlar,' diye ekledi.Teen Mama und wo sind sie jetzt?

Tam 365 gün geçti ve bu çok açık Dedikoducu Polis biz yayının hikayesini çürüttüğümüzde yüzde 100 haklıydı. Bir Pattinson kaynağı bize bunun yanlış olduğunu söyledi ve bir Watson sırdaşı da bize, Alacakaranlık heartthrob. Bir yıl sonra hiç şüphe yok ki Pattinson ve Watson asla bir romantizme girişmedi .

İlginç bir şekilde, bir ay sonra, tabloid'in kardeş yayını olan Altın Küre'de ikisinin birlikte sunulmasının ardından, Star , iddia edilen Watson Pattinson'ı tek gecelik ilişki kurmayı teklif ettiğinde reddetti. . Bu kuruluşun sözde kaynağına göre, Pattinson'un oyuncunun evinde 'bir gece' kalmasını önermesinin ardından, 'yüzünü buruşturdu ... ve kaçtı.' Gibi Dedikoducu Polis öyleyse doğrulandı, hikaye bir kurgu çalışmasıydı.

Ayrıca, yalnızca Watson daha önce kendisinin ve Pattinson'ın 'sadece arkadaş' olduğunu belirtmişti. ama aynı zamanda Enquirer onun hakkında haber yaparken tam olarak mükemmel bir sicile sahip değil. Geçtiğimiz Mayıs, örneğin, Dedikoducu Polis Yanlış iddia edilen bir hikayeyi bozdu Watson sette bir divaydı bir film. Bu taban dışı makalede, dergi Watson'ın vegan yemeklerin fragmanına gönderilmesini istediğini iddia etti.

Bu parçayla ilgili sorunlar arasında, oyuncunun ne vegan ne de vejetaryen olmaması ve o dönemde işlerinde hiç filmi olmamasıydı. Yayın, hakkındaki raporlarıyla da pek iyi olmadı. İyi zaman star. Düzelttiğimiz yalanlar arasında şunlar vardı: Pattinson'a Orlando Bloom tarafından Katy Perry'den uzak durması söylendi .

Ne zaman Dedikoducu Polis bir önceki yıla ait makalelere dönüp baktığımızda, doğru anladığımız için kendimizi alkışlamak değil. Okuyuculara, doğru bilgiler için hangi çıkışlara güvenebileceklerini ve güvenemeyeceklerini hatırlatmak içindir. Bu derginin yapabileceği en az şey, hatasını kabul etmekti. Şaşırtıcı bir şekilde, öyküsünü ilk yayınladıktan bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, tabloid, Pattinson ve Watson'ın nasıl “sonunda birlikte” olduklarına dair tamamen uydurma başka bir öykü yayınladı.

jennifer aniston und jake gyllenhal

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.