Robert Pattinson çiçek göndermedi mi Kristen Stewart Tamamen uydurma bir rapora rağmen 'SNL' deki ev sahipliği işinden önce. Dedikoducu Polis bu sahte haberi özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'yanlış' ve 'çok aptal' olduğu söylendi.

Seri imalatçılara göre HollywoodLife , 'R-Patz, eski kız arkadaşına desteğini çok tatlı bir şekilde gösteriyor', aktrise 'yaklaşan' SNL 'performansından dolayı onu tebrik etmek için çiçekler gönderdi.' Tekrar tekrar gözden düşmüş olan satış noktası daha sonra görünüşte sözde bir 'kaynak' üretiyor ve çiçeklerin yanı sıra Pattinson 'ona' bir bacağını kırmasını 'söyleyen gerçekten tatlı bir destek notu ekledi.' Aynı muhtemelen uydurulmuş 'kaynak' da ekliyor. , 'Onun için çok heyecanlı ve şu anda kariyeri ne kadar iyi gidiyor.'Ancak makalenin tamamı yanlıştır. HollywoodLies, yaygın olarak bilindiği gibi, olumlu alıntılar içeren hikayeler uydururlarsa, geçmişte Justin Bieber ve Selena Gomez tarafından webloid'in yaptığı gibi, yıldızların kendileri tarafından çağrılmayacağına inanıyor gibi görünüyor. birkaç. Ve çıkış, Pattinson ve Stewart'ın bu sahte haber hikayelerini kişisel olarak çürütmeyeceklerinin de farkında.

Reba hatte plastische Chirurgie

Ancak, Dedikoducu Polis hem yıldızlara hem de 'Saturday Night Live' a yakın kaynakları kontrol etti ve tek bir kişi webloid'in hikayesinde herhangi bir gerçek olduğunu söylemedi. Aslında, kusursuz bir içeriden biri makaleyi 'çok aptal' olarak adlandırırken, bir diğeri Dedikoducu Polis çoğu kez kanıtlanmış siteden gelen önceki raporların çoğu gibi masalın yüzde 100 'gerçek dışı' olduğu.

Söylemek HollywoodLife, Pattinson ve Stewart hakkında birkaç hikaye uydurdu bir understatement olurdu. Webloid'in eski sevgililerin o kadar sıkı olduğunu iddia etmesi ilginçtir ki, sadece birkaç ay önce çıkış yaptığı iddia edildiğinde ona çiçek gönderiyor. Pattinson yaralandı Stewart ilişkilerini 'iğrenç' olarak nitelendirdi. Kayıt için, Stewart, Pattinson ile olan ilişkisine asla göz yummadı . HollywoodLies de bunu uydurdu ve iddia edilen bir makale Stewart, Pattinson’ın nişanlısı FKA Twigs’i “çirkin bir şekilde” aradı. O prizden gelen diğer pek çok rapor gibi Dedikoducu Polis 'SNL' ye ev sahipliği yapmadan önce Pattinson'un Stewart çiçeklerini göndermesiyle ilgili en son uzun hikaye de yalan haber.

sind garth brooks und trisha noch verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.