Bir tabloid iddiaları Robert Downey jr. ve onun eşi Susan yaklaşan filmlerinden dolayı evlilik sorunları yaşıyorlarsa, Dolittle . Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Downey Jr. yakında başrolde Doktor Dolittle karısıyla birlikte ürettiği remake. Eşler, yapım şirketleri Team Downey aracılığıyla bir dizi projede birlikte çalıştılar. Bu son filme göre TAMAM MI! , evlilikleri için kıyamet anlamına gelebilir.Bu yılın başlarında ortaya çıkan raporlar Dolittle haftalarca süren yeniden çekimleri içeren biraz sorunlu bir prodüksiyona sahipti. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Birbiri ardına hayal kırıklığı oldu ve bu onu korkunç bir havaya soktu - ve kadın pek de mutlu değil. Sahne yeniden çekimleri istediler, ancak bu sadece farklı fikirlere sahip oldukları için işleri daha da kötüleştirdi. Aynı zamanda bir arkadaş olan bir yönetmen [Stephen Gaghan] tuttular, ancak Robert, etrafındaki herkese patronluk taslayan kişi. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Downey Jr.'ın hayal kırıklıklarını eve getirdiğini söyleyerek devam ederek, 'Susan bıktı. Robert'a ailesini ilk sıraya koyması ve bu kadar işkolik olmaması gerektiğini söyledi. Birbirlerini gerçekten önemsiyorlar, ancak bu proje üzerindeki stres ve Robert’in davranışı çok fazla gerilime neden oluyor. '

Bu hikayenin tek doğru yönü, Dolittle 2019'un başlarında yeniden çekimler yapıldı . Yönetmen Jonathan Liebesman, Gaghan'ın film için yeni sahneler çekmesine yardımcı olması için getirildi. Bu, geçen yılın Mart ayında meydana geldi. Downey Jr. ve eşi, filmleri neredeyse bir yıl önce prodüksiyonu tamamladığında neden birden evlilik sorunları yaşasın? Magazin dergisinin bu hikayeyi ortaya atmasının gerçek nedeni, Dolittle bu ayın sonlarında sinemalarda olacak. Dergi, filmin yaklaşan çıkışından yararlanmak istiyor. Magazin raporu doğru olsa bile - ki öyle değil - şimdiki zamanda yazılması mantıklı değil.

Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynakla görüştüğümüzde, haber kaynağının makalesinin saçma olduğunu söyledi. Eşler, on yıldan fazla bir süredir birlikte filmler yapıyorlar. Susan bir yapımcıydı Demir Adam 2 ve Sherlock Holmes kocasının diğer birçok filmine ek olarak imtiyaz. Güçlü bir evliliğin yanı sıra yakın bir çalışma ilişkileri var. Sırf prodüksiyon bu kadar sorunsuz gitmediği için, bir filmle bağları kopmamıştı.

O esnada, Downey Jr., Instagram'da karısına sevgi dolu bir doğum günü hediyesi yayınladı Kasım'da. Oyuncu, “Süper dostum, anne ayı, gücün direği. Sınıfta birinci, gemiden atlayan son kişi, herkese örnek. Kendimi sana teklif ediyorum. HBD, Bayan Downey… ”Bu mesaj, filmin yapımından çok sonra geldi. Dolittle .

Magazin dergileri, oyuncunun kariyeri hakkında pek bilgi sahibi değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını, Star hakkında sahte bir hikaye uydurmak için Downey Jr., Reese Witherspoon ile çalışmayı reddediyor . Oyuncunun evliliğini etkileyen çalışmaları hakkındaki bu son makale de temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.