Robert Downey jr. Arkadaşları uyuşturucu ve alkole tekrar başlamasından endişelenmiyor çünkü Dolittle Gülünç bir tabloid haberine rağmen gişede bombalandı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir. Bunun geçerliliği yok.

The Demir Adam star, sayısız tutuklamaya yol açan ve kariyerini olumsuz etkileyen yıllarca süren madde bağımlılığı sorunlarının ardından 2003 yılında ayık kaldı. Yıllar geçtikçe, Downey Jr. geçmiş mücadeleleri ve nihayetinde bağımlılıktan kurtulma konusunda çok açık davrandı. The National Enquirer ancak, kötü alınan bir film yüzünden her şeyin çökeceğini iddia ediyor.Dolittle Downey Jr.'ın Marvel Sinematik Evreni'nden ayrıldıktan sonraki ilk projesi eleştirmenler tarafından eleştirildi ve 100 milyon dolar kadar kaybetmesi bekleniyor. Bir sözde kaynak çıkışına 'İnsanlara felaketin kariyerini sonsuza dek sakatlayacağını söylüyor' dedi. 'İnsanlar, bundan kaynaklanan baskı ve serpintinin onu kendi kendine zarar verme yollarına geri iteceğinden endişeleniyor.'

Aktöre hiç müdahale etmemiş veya tanışmamış bir 'bağımlılık uzmanı', 'Çevresinde onu destekleyen ve bağımlılıklarına geri dönmeden bu olumsuz duyguları işlemesine yardımcı olabilecek insanların olup olmadığına bağlı. Kendi başına zor olacak. ' Bu, bağımlılık sorunları olan herkes için genel bir açıklamadır ve Downey Jr. veya gişe performansı için özel olarak geçerli değildir. Dolittle .

Gerçekte, Downey Jr. ağırbaşlı olmaya kendini adamıştır. hayatındaki hemen hemen her şey gibi. İle bir röportajda Vanity Fuarı oyuncu, “İş bir o mağaradan çıkmaktır. Pek çok insan dışarı çıkıyor ama değişmiyor. Öyleyse, dışarı çıkıp, kaderinizi bu agresif inkarın önemini fark etmek, potadan daha güçlü bir metal haline gelmek. ' Diğer bir deyişle, Downey Jr. 2003'te sadece temizlenmekle kalmadı, bağımlılık sorunlarının kökeni üzerinde de çalıştı ve hayatını daha iyi hale getirdi. Kişisel ve mesleki aksaklıklar hayatın bir parçasıdır. Aktörün, filmlerinden biri başarısız olduğu için 17 yıl sonra nükseteceği fikri aptalca. Dedikoducu Polis aktöre yakın ve magazin haberinin temelsiz olduğunu doğrulayan bir kaynakla görüştü.

Ayrıca kayda değer, Downey Jr. Instagram fotoğraflarını paylaşıyor uluslararası basın turundan Dolittle . Film Amerika Birleşik Devletleri'nde başarısız olmasına rağmen, filmi yurtdışında mutlu bir şekilde satmaya devam ediyor. Downey Jr., filmin eyalet tarafındaki resepsiyonu yüzünden bu kadar çılgına dönmüş olsaydı, uluslararası basın turunun sahne arkası görüntülerini paylaşmaya devam etme ihtimalinin düşük olması muhtemeldi.

İşin garibi, oyuncunun yeni filminin kişisel hayatını etkilediğini iddia ettiği için ilk kez bir tabloid'e seslenmek zorunda kalmadık. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Downey Jr. ve eşi Susan evlilik sorunları yaşıyordu. bitmiş Dolittle . Hiçbir film yıldızının gişede mükemmel bir rekoru yoktur. Downey Jr., Hollywood'un en popüler oyuncularından biri olmaya devam ediyor ve üçte biriyle Sherlock Holmes güvertede film, onun iyi olacağını hayal ediyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.