Sinir bozucu Richard Laymer (namı diğer 'kopyalar yapan' adam) gibi çılgın karakterler yaratmasıyla tanınan, Rob Schneider 30 yıldan daha uzun bir süre önce bir yazar ve oyuncu kadrosuyla komedi sahnesine ilk kez girdi. Cumartesi gecesi canlı. O zamandan beri dünya çapında stand-up komedisi yaptı ve birçok unutulmaz filmde rol aldı. Deuce Bigalow: Erkek Jigolo, Ateşli Piliç, ve son olarak, Netflix’in Hubie Cadılar Bayramı (iyi arkadaş Adam Sandler ile birlikte) . Ancak bu ilginç gerçeği bilmek sizi şaşırtabilir — Rob Schneider’ın karısı ondan 25 yaş küçük! İşte komik adamın diğer yarısına ve büyüleyici aile hayatına yakından bir bakış.Patricia Azarcoya Schneider Kimdir?

Rob Schneider’ın karısının adı Patricia Azarcoya Schneider'dir. 6 Mart 1988'de Yucatan Yarımadası'nın en büyük şehri olan Meksika'nın Mérida kentinde doğdu. Eski bir model olan çarpıcı esmer, şimdi de dahil olmak üzere bir dizi popüler Meksika şovundan sorumlu başarılı bir aktris ve televizyon yapımcısı. Söyle aşkım gecenin soyulmasını ve Şakalar savaşı. O da -e popüler Instagram etkileyicisi ve YouTube'da adında bir yemek programı var Patricia ile Yemek Yapma .Was ist mit Blake Shelton und Miranda Lambert passiert?
Patricia Schneider fotoğraflar için poz veriyor.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / shutterstock.com)Nasıl Buluştular

Azarcoya, ünlü kocasından çeyrek asır daha genç olmasına rağmen (o 32 yaşında, Schneider 57 yaşında), ilişkileri tipik bir Mayıs-Aralık aşkından başka bir şey değil.

Çift, Azarcoya Schneider'ın üzerinde çalıştığı bir TV şovu yaparken 2005 yılında tanıştı. Sonunda düğümü samimi bir Beverly Hills töreninde bağlamadan önce altı yıl boyunca çıktılar.

'Patricia ve ben en yakın arkadaşlarımız ve ailemiz tarafından çevriliydik, hayatımın en mutlu günüydü,' Schneider evliliklerinden bahsetti . 'Düğünde harika zaman geçirdik ve balayımızı dört gözle bekliyoruz.'Bu, neredeyse on yıl önce olan 2011'de geri döndü. Açıkça bu ikisinin uzun vadeli bir bağlantısı var!

Rob Schneider ve Patricia Schneider bir Netflix galasında.

(Kathy Hutchins / shutterstock.com)

Bernstein 600 lb Leben vorher und nachher

Schneider Ailesi

Rob Schneider’ın ailesi kesinlikle tipik değil. O ve Patricia'nın birlikte iki kızı var, sekiz yaşında Miranda Scarlett ve dört yaşında Madeline Robbie. Schneider'ın ilk evliliğinden bir çocuğu da var. Elle King . Bu isim size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni tanınmış bir şarkıcı-söz yazarı olmasıdır. Ayrıca 31 yaşında, yani üvey annesi Patricia'dan sadece bir yaş küçük!

Schneider, 1988'den 1990'a kadar eski model London King olan Elle'nin annesi ile evlendi. Elle'ye göre, ailesinin aşkı aceleci ve kısa sürdü. 'Vegas'taki bir evlilikten doğdum: Ailem tanıştıktan üç gün sonra evlendi' o söyledi İlan panosu 2015'te geri döndü.

Bununla birlikte, 'Ex’s & Oh’s' şarkıcısı, küçük yarı kız kardeşlerine yakın ve açıkça Rob Schneider’ın karısıyla iyi geçiniyor .

Brad Pitt Jennifer Aniston Baby

King ve Azarcoya arasında, Schneider, Helena adında bir kadınla evliydi, ancak sendikaları hakkında çok az şey biliniyor. Çiftin çocuğu yoktu ve 2005'te yollarını ayırdıklarına inanılıyor.

'Gerçek Rob' Üzerine Birlikte Çalışmak

Şans eseri, Rob Schneider gerçek eşiyle sevimli Patricia Azarcoya'da tanıştı. Çift olarak başarıyı bulmanın yanı sıra, ikili birlikte çalışarak güçlü bir bağ kurdu. İkili 2015'ten beri Gerçek Rob , için Coşku frenlemek -Stil gösterisi genel olarak Schneider’ın hayatına dayanıyor (hatta kızları Miranda!). Patricia, kendisinin kurgusal bir versiyonunu oynamanın yanı sıra, dizinin sorumlu yapımcısı olarak da hizmet veriyor.

Schneider, gerçek hayattaki aile yıldızının sahte gerçeklik şovunda yer almasının kendi fikri olduğunu söyledi. 2017 yılında söyledi Las Vegas Dergisi :

'CBS'de hiç gerçek olmadığını düşündüğüm ve (ağ yöneticilerinin) pek de güven duymadıkları bir program yaptık. Sorgulamaya devam ettiler ve bir kez yeniden düzenlediler. Meksikalıymış gibi ses çıkaran bir aktris olmasını istemiyorlardı, bu yüzden İspanya'dan çok iyi ama Meksikalı gibi görünmeyen ya da sesi olmayan bir kız aldılar. 'Pekala, bu pek gerçek değil. Öyleyse, bir daha şov yaparsam, bunu kendimiz yapalım ve adını Gerçek Rob . ’Biz bunu tamamen kendimiz yaptık ve Netflix beş dakikasını izledikten sonra satın aldı. Eğlenceliydi - çok özgürleştirici. Ben çok eğlendim. '

Schneider ayrıca neden bu tür sahte gerçeklik şovlarının izleyiciler için bu kadar çekici olduğunu düşündüğünü açıkladı. ile röportaj New York Daily News :

Herkes yaptığı her şeyi gönderiyor. Bence bunun geleceği, izleyicinin neyin gerçek neyin gerçek olmadığını anlamak ve ikisi arasında ayrım yapmaktır. Ve bence kemiğe ne kadar yaklaşırsanız, bence o kadar ilginç olur ”diye açıkladı. 'Demek istediğim, Kardashian gösterisi devasa bir hit, ama orada uydurmalar var. Hala bir şeyler yaratıyorlar. '

Gerçek Rob Netflix'te iki sezondur ve bildirildiğine göre üçte biri için yenilendi, ancak tarih belirlenmemiş. Çift ayrıca birlikte adında bir podcast hazırlıyor ve oynuyor. Ne Olduğunu Görün . Açıkçası, bu iki muhabbet kuşu hem kişisel hem de profesyonel olarak birbirleri için mükemmel!