Rob Kardashian çıkmıyor Mehgan James , aynı derecede yanlış mecralar tarafından toplanan, yayılan ve süslenen tabloid bir yalana rağmen. Kardashian, bir dizi realite şovunda yer alan James'i tanımadığını bile söylüyor. Perşembe gecesi, “onunla daha önce hiç tanışmadığını ya da duymadığını” tweetledi.

Her şey ile başladı Temasta Çarşamba günü, 'Rob Kardashian'ın Yeni Bir Kız Arkadaşı Var ve Ailesi Onaylamıyor!' Kardashian'ın 'nihayet eski sevgilisi Blac Chyna'dan ayrıldığını' iddia ettikten sonra, tabloid, görünüşte uydurma veya kesinlikle yanlış bilgilendirilmiş bir 'içeriden' alıntı yaparak, ikisinin 'neredeyse üç aydır ve Kardashianların çoğu' Mehgan'ın kontrolden çıkması ve uçucu olmasıyla tanındığı için çok üzülüyorlar. ' Aynı sözde kaynak ekliyor: 'Kardaşyalılar, Rob'un nazik ve sakin bir kadın bulmasını istiyor.'Dedikodu dergisi ayrıca “Bad Girls Club”, “Basketball Wives” da yer aldığı ve “Marriage Boot Camp” ın gelecek sezonu olması planlanan James'in kız kardeşi Khloe ile tanıştığını iddia ediyor. onunla tanışmayı reddediyor. ' Bu aslında bir sorun olmayacak çünkü Dedikoducu Polis Kardashian'ın James ile çıkmadığını kaydetti.

Merakla, İnsanlar 'Bir kaynak doğruluyor ... Arthur George tasarımcısı gerçeklik yıldızı Mehgan James ile görüşüyor.' Bu yayının sahte 'içeriden' iddiası var, 'Mehgan bir süredir Rob'u ve işini destekliyor.' Dergi bu sahte haberi, 'Rob Kardashian’ın Ailesi Mehgan James ile' Başka Bir Yıkıcı İlişki 'Şansında' Heyecanlanmadı 'başlıklı başka bir haberle takip etti: Kaynak. İki kez yanılmaktan memnun olmayan tabloid, daha sonra 'Mehgan James, Rob Kardashian İlişkisinde 'Sosyal Bir Tırmanıcı Değil' başlıklı üçüncü bir gerçek olmayan makale yayınladı, Kaynak: 'Daha Önce Ünlü Oldu' diyor.

O esnada, Biz Haftalık Yanlış yönlendirilmiş manşetinde, 'Rob Kardashian Mehgan James'le Çıkıyor - Yeni Kız Arkadaşının Tüm Ayrıntıları' olarak müjdelendi. Gerçekte yanlış olan makalesinde, magazin dergisi romantizmi 'doğrulayabileceğini' savunuyor ve Kardashian ile James'in nasıl 'ilişkilerini düşük seviyede tutmaya çalıştıklarını ve henüz halka açılmaya hazır olmadıklarını' ekliyor. Bu gece eğlence 'Ayrıca yalan söylüyordu ya da kolayca kandırılıyordu çünkü onlara' Bu oldukça yeni 'diyen bir' kaynağı 'olduğuna yemin ediyor, ancak James' hayatında iyi bir rol model

DIR-DİR! 'Inside Rob Kardashian ve Mehgan James 'New Romance: Why Onun Ünlü Ailesi' Onaylamıyor 'başlığını yayınladı ve yanlış bir şekilde' çiftin aslında bir öğe olduğunu doğrulayıp üç ay önce çıkmaya başladığını 'iddia etmedi. ama aynı zamanda ünlü ailesinin de ilişkilerinde olmadığı. İlginç bir şekilde, E! ayrıca bir 'kaynaktan' alıntı yaparak, 'Mehgan, Rob'u ve tüm çabalarını destekliyor ve sadece ona yardım etmek istiyor.'

Ancak bu yayın kuruluşlarının hiçbiri bu sahte haberi gerçekten doğrulamadı. Ve muhtemelen bazıları rakipleri tarafından kandırılmamak için detaylar ve alıntılar yapmış veya süslemiş olabilir. Ancak Kardashian, tüm hikayelerinin ve başlıklarının (aşağıda) yalan olduğunu söylüyor. Tweet attı, 'Megan ile çıktığım bir kız hakkında internette okumayı bekle. Doğru değil, daha önce onunla tanışmamış ya da adını hiç duymamış. ' Gerçekleri istiyorsanız, bağlı kalın Dedikoducu Polis . Kurgu tarafından kandırılmanın bir sakıncası yoksa, çok daha fazla seçeneğiniz var.

Rob Kardashian Mehgan James

(Temasta)

Rob Kardashian Mehgan James

(Biz Haftalık)

Rob Kardashian Mehgan James

(Bu gece eğlence)

Wie lange ist ynw melly Satz
Rob Kardashian Meghan James

(İnsanlar)

Rob Kardashian Mehgan James

(DIR-DİR )

Rob Kardashian Mehgan James

(Twitter / Rob Kardashian)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.