Yaklaşık 23 milyon takipçi ve 1 milyardan fazla beğeni ile TikTok , Tony lopez bir sosyal medya süperstarı gibi görünüyor. Ancak son zamanlarda internet hissini hedef alan suçlamalar, haklı bir gözden düşmeye yol açtı.Tony'nin ününü nasıl kazandığını ve parmaklarının arasından kayıp gitmesine izin vermek için ne yaptığını öğrenin.Tony Lopez kimdir?

Tony Lopez, 19 Ağustos 1999'da Nevada, Las Vegas'ta doğdu. O ve erkek kardeşi Ondreaz, YouTube ve Instagram'da oldukça fazla takipçiye sahip bir dans ikilisi olan Lopez Kardeşler olarak biliniyor. Kardeşler, esas olarak şunlardan oluşan içerik açısından popülerdir: zorluklar ve dans videoları.

Ancak Lopez’in solo TikTok hesabı diğer sayfalarına kıyasla bir canavar. 22,8 milyon takipçi ile kurumsal sponsorluklar, marka anlaşmaları ve kendi ürün yelpazesiyle içeriğinden para kazanıyor.@hayalhanemersin ♬ THICK - DJ Seçti ve Beatking

Wie alt ist mgk Kind?

Tony Lopez Hype House'da Yaşıyor

Lopez, lüks bir LA malikanesini paylaşan genç etkileyicilerden oluşan bir topluluk olan Hype House'un bir üyesidir. Alan, bir içerik oluşturma stüdyosu olarak ikiye katlanıyor ve aralarında Chase Hudson, Charli D’Amelio ve Lopez’in erkek kardeşi Ondreaz'ın da bulunduğu toplam 19 sosyal medya şahsiyeti ya evde yaşıyor ya da burayı bir çarpma pedi olarak kullanıyor.

Keith Urban Nicole Kidman getrennt

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hype House (@thehypehousela) tarafından paylaşılan bir yayınBir dakikalığına Lopez oyununun zirvesindeydi. Sosyal medyadaki havalı kliğin bir parçasıydı ve net değeri 2 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Bununla birlikte, son olaylar, itibarına ve kariyerine gölge düşürdü.

Tony Lopez Sızan Bir Fotoğraf Olayına Karıştı

Şubat 2020'de, bir avuç Twitter kullanıcısı Tony Lopez, Chase Hudson, Benji Krol ve Bryce Hall dahil olmak üzere birkaç TikTok yıldızının çıplak fotoğraflarına sahip olduklarını iddia etti.

Lopez, Ağustos 2019'da fotoğrafları çekmeyi hak ediyordu. Kedi balıkçılığı kurbanı olduğunu iddia ediyor.

'Bu kişi [küfür] 'ü ele geçirdi, Snapchat'imi hackledi, Instagram'dan çıplak fotoğraflarımı aldı, yaklaşık altı ay boyunca onlara tutuldu ve bir buluşmaya ve selamlaşmaya gittiğim gün onları bırakmaya karar verdi.' bir YouTube yanıt videosunda açıkladı .

Ama utanç verici anı adım adım attı ve durumla dalga geçti. Instagram ve Twitter:

Bu, çıplak sızıntının ona umutsuzluk anları getirmediği anlamına gelmiyordu. 'Yine de ciddiyetle, birinin mahremiyetini ihlal etmek korkunç,' diye devam etti. 'İnsanların zihinlerine kesinlikle zarar verebilir ve bir tür zorbalıktır ve çok yasadışıdır. Durumla nasıl başa çıktığım, başka birinin durumu nasıl ele aldığından farklı olabilir, bu yüzden genel olarak kabadayılık gibi hissediyorum, çevrimiçi olan herhangi bir şey, eğer birisi saçma sapan konuşuyorsa ve biri, bilirsiniz, insanlar hakkında bir şeyler söylüyorsa, bence en iyisi Bunu izleyen birine veya evde birine ya da benzer bir durumdan geçen birine verebileceğim tavsiye, fikirlere aldırmamak, adamım ve kimsenin senin hakkında ne söyleyeceğini umursamamaktır. Kendinizi tanıyın ve kendinizi sevin ve değerinizi bilin çünkü kendinizi bir standarda uymanız gerekiyor. Başkalarının kim olduğunuzu değiştirmesine izin veremezsiniz. Başkalarının size kim olduğunuzu söylemesine izin veremezsiniz. Sen olduğun kişisin.'

Hayranlar Lopez'i dürüst olduğu ve olayı küçümsemeye çalıştığı için övdü. Ancak bu, istenmeyen skandallar açısından yalnızca bir başlangıçtı.

Lopez İddiaya göre Reşit Olmayan Kızlardan Resimler İstendi

Ağustos 2020'de birkaç genç kadın öne çıktı ve Lopez'i reşit olmadıkları sırada onlardan çıplak fotoğraf istemekle suçladı.

Ist Lady Gaga verheiratet?

15 yaşındaki kurbanlarından biri, Lopez'in ahlaksız DM'ler gönderdiğini ve çıplaklık istediğini iddia etti. Adına göre bir Twitter kullanıcısı @hayalhanemersin hikayeyi aktardı. Kısa bir süre sonra, benzer hikayelerle daha fazla kız öne çıktı. Birçoğu iddialarını desteklemek için ekran tutucular sağladı. Bir kız, Izzy, dedi Lopez'e 15 yaşında olduğunu kanıtlamak için bir fotoğraflı kimlik bile gönderdi. .

İşleri daha da kötüleştirmek için, eleştirmenler Lopez’in çok da uzak olmayan geçmişinden sorunlu tweetleri ortaya çıkarmaya başladılar. Temmuz 2019'dan bir tweet'te, 'Yalnızca [kovucu] emen kızlara iyi geceler' yazıyordu. Beş ay sonra, sosyal medya platformunda 'eşcinsel' kelimesini bir hakaret olarak kullandı. Lopez, Temmuz 2020'de bir özür yayınladı:

Eylemleri için bazı sonuçlarla karşı karşıya kaldı. En büyük darbe, güzellik markası Bliss ile bir sponsorluk anlaşmasını kaybetmek oldu. Sosyal medya kullanıcıları davranışları hakkındaki görüşlerini sorduğunda şirket, “Bu suçlamaları ciddiye alıyoruz ve bundan sonra Tony Lopez ile çalışmayacağız. Marka değerlerimizi destekleyen ortaklarla birlikte çalışmaya kararlıyız. '

Lopez bir kez daha hasar kontrolü yapmak için sosyal medyaya gitti.

Ama özür dilemek için çok mu geç? Lopez, TikTok'u takip etmeye devam ediyor. Ancak geçmiş davranışlarıyla ilgili haberler sosyal medyada yayılırken, hasarı geri alıp alamayacağını söylemek zor.