İddia eden bir web sitesi Rihanna İle 'bir araya gelmek istiyor' Chris Brown ve “barış” gerçekten birlikte hareket etmelidir. Bu hikaye sadece uydurma değildi, aynı zamanda önceki bir raporla da çelişiyor. Dedikoducu Polis sahte haberleri bozabilir.

Hat Bill Murray einen Bruder?

20 Şubat'ta, HollywoodLife faydalanmaya çalıştı Brown, Rihanna'ya 'mutlu yıllar' diliyor Instagram gönderisine verdiği tepkiyi bildiğini iddia ederek. Nasıl olduğu hakkında parçası Rihanna, Brown'ın 'adını kontrol etmesi' konusunda 'gerçekten hissediyor' tartışılmaz şekilde olumsuzdu. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Rihanna gerçekten tüm Chris Brown olayından bıktığı noktaya geldi' dedi. Bu iddia edilen ihbarcı, 'Rihanna söz konusu olduğunda, hayatının o dönemi artık kesinlikle geçmişte kaldı' iddiasını sürdürdü.Şimdi tam olarak bir hafta sonra, 27 Şubat'ta, site kesinlikle olumlu olan tamamen farklı bir anlatı sunuyor. 'Rihanna'nın Hala Chris Brown İçin Kalbinde Özel Bir Yeri Var: Onunla Bir Araya Gelmek İstiyor' başlıklı bu yeni makale, şarkıcının tartışmalı eski sevgilisiyle nasıl 'barışmak' istediğine dair 'ÖZEL ayrıntılar' içerdiğini iddia ediyor. Burada, sözde bir 'kaynak', 'Chris ile olan hikayesinin henüz bitmediğini ve çiftin hala bitmemiş bir işi olduğunu düşünüyor ... Temas halinde kalıyorlar ve Chris ile akşam yemeğinde buluşmayı düşünüyor.'

Şu karşılaştırmayı düşünün: 'Hayatındaki o bölümün bir kez ve herkes için kapatılmasını ve herkesin devam etmesini gerçekten istiyor' ve 'Rihanna, Chris ile havayı temizlemeyi çok ister. Kalbinde onun için her zaman özel bir yeri vardı ve eğer baştan başlayabilirlerse, onunla stüdyoda tekrar çalışmak isterdi. ' Bu iddialar birbiriyle doğrudan zıtlık içindedir. Yedi günlük süre içinde yelpazenin bir ucundan diğer ucuna giden çıkışı ne açıklıyor?

21 Şubat'ta, Biz Haftalık bunu bildirdi Rihanna ve Brown 'her zaman konuşuyor.' HollywoodLies, bloğun lakaplı olduğu için, Rihanna'nın kendisiyle işinin bittiğini iddia etmesine rağmen bu raporu aldı ve tekrarladı. Ve sonra, iletişimde kalmak ve takılmakla ilgili bu son hikayeyi uydurarak daha da ileri gitti.

Bu tam olarak neyi destekliyor Dedikoducu Polis Brown’ın doğum günü dileğine Rihanna’nın tepkisini anlatan orijinal uydurma öykünün ardından yayınlandı. Daha sonra, Rihanna ile gerçekten bağlantılı hiç kimsenin duygularını HollywoodLies ile paylaşmadığını belirttik, bu nedenle 'site sürekli rotasını değiştiriyor ve tutarlılık ve doğruluğu dikkate almadan sıcak konuları umutsuzca kullanmaya çalışıyor.' Çevrimiçi yayın bizi haklı çıkardı. Aniden yönünü değiştirerek, Biz Haftalık mantık ya da gerçek için hiçbir endişe göstermeyen makale.

HollywoodLies'in iddia ettiği gibi gerçekten “kaynakları” ve “içeriden gelenleri” olsaydı, güvenilir bir anlatı sunabilirdi. Bunun yerine, okuyuculara sadece kırbaç verir ve kendini bilgisiz olarak gösterir. Aşağıdaki iki çelişkili uzun hikayeden alıntılara göz atın. Ve diğer bloglara dikkat edin. Ünlü Insider , HollywoodLies’in kurgusal makalelerini kopyalayıp yapıştıran. Sahte yerine gerçek haber istiyorsanız, sadece devam edin Dedikoducu Polis .

(HL)

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.