Yaptı Rihanna o zamanlar milyarder olan erkek arkadaşıyla evlenmeyi ve bir aile kurmayı planlamak Hassan Jameel ? Geçen yaz bir magazin dergisinin iddia ettiği buydu. Dedikoducu Polis bu gülünç söylenti hakkındaki havayı temizlemekten çok mutlu.National Enquirer geçen yıl 31 yaşındaki şarkıcının Jameel ile evlenmeyi ve bir aile kurmaya başlamayı planladığını iddia etti. Sözde 'içeriden' biri çıkışa 'Arkadaşları gayri resmi nişanlandıklarına inanıyor ve Rihanna'nın hamile olabileceğine dair söylentiler var' dedi. Görünüşe göre, tabloid, sanki 'Şemsiye' şarkıcısının bir bebek yumruğu yaptığını ima edecekmiş gibi, orta bölümü mor noktalı bir çizgi ile daire içine alınmış beyaz bir elbise giyen Rihanna'nın bir fotoğrafını içeriyor.İzole bir alıntı Rihanna'nın yaptığı bir röportaj onunla Ocean's 8 başrol oyuncusu Sarah Paulson Röportaj Dergisi ayrıca yayının titrek anlatısını desteklemeye yardımcı olmak için atıldı. Rihanna röportajda bir bebek istediğini 'hayatta her şeyden çok!' İlginç bir şekilde çıkış, Paulson'un ona evlenip evlenmeyeceğini sorduğu kısmı dışarıda bıraktı ve Rihanna, “Bunu sadece tanrı bilir kızım. Planlıyoruz ve tanrı gülüyor, değil mi? '

Yine de kimliği belirsiz kaynak, çiftin Paris'te evlenmeyi planladıklarında ısrar ederek, “Paris'i seviyorlar ve orada birçok anı paylaşıyorlar. Rihanna kültürü, insanları sever ve parkta dolaşır. Mükemmel bir yer. ' Makale oradan, Rihanna’nın hayatındaki erkeklerin geçmişte onu hayal kırıklığına uğrattığı veya incittiği yollara giriyor ve gereksiz yere şarkıcının babasıyla hukuk mücadelesini ve eski erkek arkadaşı Chris Brown ile yaşadığı tacizi gündeme getiriyor. İçeriden, 'Rihanna sonunda kendini güvende hissettiği bir adamla tanıştı. Hassan'ın ailesi bile onu kollarını açarak karşıladı! 'Dedikoducu Polis bu hikayede tek bir hakikat bulamadı. Rihanna ve Jameel, Ocak ayında ayrıldıklarını duyurdu ve bu durum, magazin gazetesinin ikisinin evleneceği yönündeki iddiasına gölge düşürdü. Rihanna'nın çocuk sahibi olma arzusundan bahsettiği doğru olsa da, son zamanlarda anne olmak için bir erkeğe ihtiyacı olmadığını da söyledi. 'Üç veya dört çocuğum olacak,' dedi Rihanna son röportaj ile İngiliz Vogue . 'Çocuklarınızın hayatlarında baba yoksa, onlar [toplum] sizi anne olarak küçültür. Ancak önemli olan tek şey mutluluktur, ebeveyn ile çocuk arasındaki tek sağlıklı ilişki budur. Bir çocuğu gerçekten büyütebilecek tek şey bu, sevgidir, ”diye devam etti, doğru kişiyi bulamazsa çocukları kendi başına yetiştirip büyütmeyeceği sorulunca devam etti.

Bu, ilk kez bir tabloid'in Rihanna'nın Jameel ile evlenmeyi planladığına dair bir hikaye yayınlamasından çok uzak. 2017'de çift ilk çıkmaya başladığında, Radar Çevrimiçi iddia edildi Hassan Jameel, Rihanna'ya evlenme teklif etti ve evlenmeyi planladılar. . Dedikoducu Polis Çıkışın çılgın iddialarını desteklemek için ortaya konan sıfır kanıt olmadığı için bu hikayeyi çürütmekte hiçbir sorun yaşamadı. Rihanna o zamanlar nişanlı değildi ve şu anda kesinlikle nişanlı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.