İddia eden yeni bir hikaye Rihanna 'Eski sevgililer' Leonardo Dicaprio ve Drake , bir Oscar öncesi partide birbirlerinden kaçınmak tamamen doğru değil. Yeni başlayanlar için, şarkıcı film yıldızıyla hiç çıkmadı bile, bu yüzden makale yanlış bir önermeye dayanıyor. Dedikoducu Polis sadece bu saçmalığı çürütebilir.

Magazin dergileri yıllar boyunca Rihanna ve DiCaprio'yu romantik bir şekilde birbirine bağladılar, ancak Dedikoducu Polis not etti, ikisi hiçbir zaman bir öğe olmadı. Ancak bu, RadarOnline'ın, oyuncunun Oscar'dan önce Los Angeles gece kulübünde eski erkek arkadaşı Drake'den uzak durduğunu iddia etmesini engellemedi. İddiaya göre içeriden biri olan DiCaprio, rapçiyi gördükten sonra kulübün karşı tarafı için bir kestane çizgisi yaptı.Prizin sözde kaynağı, 'Leo her zaman ekibiyle birlikte ana odada ve aynı kabinde oturuyor, ancak bütün gece uzakta kaldı ve yerini alan Drake'i görmezden geldi.' Şüpheli habercisi, oyuncunun arkadaşlarının da rapçiyi kabul etmediğini iddia ediyor. Görünüşe göre var olmayan tanık, iddia edilen sığır etinin Rihanna olduğu konusunda ısrarcı olan 'Herkes, hepsinin arkadaş olduğu düşünüldüğünde tuhaf olduğunu düşünüyordu' diye ekliyor.

Unutulmamalıdır ki, blog bu olayın tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğini belirtmemektedir. İkisi de olmasına rağmen DiCaprio ve Drake, WME’nin Oscar öncesi gösterisine katıldı Cuma gecesi, olay bir gece kulübünün içinde değil Beverly Hills'teki özel bir evde yapıldı. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis İkisi arasında kan davası olmadığına arka planda bize özel olarak güvence veren hem film yıldızı hem de rapçiye yakın kaynakları kontrol etti. Aslında, DiCaprio, Drake’in 31. doğum günü partisine bile katıldı geçen Ekim.

Basitçe söylemek gerekirse, oyuncu ve rapçi, aslında paylaşmadıkları ortak bir eski sevgiliyle anlaşmazlığa düşmüyor. Drake'in Rihanna ile tekrar tekrar, tekrar tekrar bir ilişkisi vardı, ancak DiCaprio, R&B yıldızıyla asla romantizm yapmadı. Bu sorun değil. Elbette, sitenin olayları kurgusal anlatımı bizi şaşırtmadı. Dedikoducu Polis daha önce DiCaprio ve Rihanna'nın Coachella'da 'rahatlaması' hakkında bir hikaye uydurdukları için çıkış yapmıştı.

RadarOnline’ın kardeş yayını olan müzik festivalinde ikilinin buluşması hakkındaki sahte söylentiyi çürüttikten kısa bir süre sonra National Enquirer , yanlışlıkla Rihanna'nın DiCaprio'nun bebeğine hamile olduğu iddia edildi. Ne yazık ki, güvenilmez blog şimdi Drake'i sahte senaryoya sürüklüyor. Dedikoducu Polis bu devam eden anlatının gerçek olmadığını teyit edebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.