HollywoodLife hakkında yalan haber uydururken yakalandı Chris Brown ve Rihanna geçmişte ve çoğu zaman itibarını yitiren sitenin eski hilelerine geri döndüğü görülüyor. Güvenilir olmayan çıkışa göre, Rihanna’nın erkek arkadaşı Hassan Jameel 'endişeli' ve 'korkuyor' Brown onu geri istiyor. Tamamen uydurma iddianın Brown’ın Rihanna’nın 'hamilelik söylentilerine' verdiği yanıtla ilgili daha önce üretilmiş bir makalenin hemen ardından geldiğine dikkat edilmelidir.

En son yaratıcı yazısında, uygun bir şekilde lakaplı HollywoodLies, Jameel'in Brown'a karşı 'gergin' olduğunu savunuyor. Görünüşe göre uydurulmuş bir 'kaynak' blogda şöyle diyor: 'Hassan Chris'e güvenmiyor ve konu Rihanna olduğunda tahmin edilemez biri gibi hissediyor.' Aynı neredeyse hiç yok ve sahte 'kaynak' ekliyor: 'Hassan, Chris için endişelenmemeye çalışıyor, ancak yine de Rihanna'yı sevebileceğini bilmek onu biraz gergin hissettiriyor.'Elbette gerçek dünyada, gerçek insanların sürekli olarak partilerin adlarını tekrar etmeleri gerekmez. Genellikle zamirleri kullanırlar. Ancak bir site kendi uydurma hikayelerine uyacak şekilde sahte alıntılar hazırladığında, Dedikoducu Polis deneklerin adlarını defalarca kullanma eğiliminde olduklarını keşfetti.

Piyasanın sahte alıntılar yapma alışkanlığından bağımsız olarak, Jameel'in sözde hala Rihanna'ya aşık olması konusunda Jameel'in 'gergin' ve 'endişeli' hissine sahip olduğu ve yine de yalnızca Suudi işadamına atıfta bulunulduğu için, alışkanlıkla çürütülmüş sitelerin yayınlanması ilginçtir. Barbadoslu şarkıcı 'dedikodular yeni çift' olarak. HollywoodLies, uydurma dahil söylentileri sevse de, gerçeklerle pek iyi değil. Gerçek şu ki, Rihanna ve Jameel aslında bir çift. Ve sitenin meşru kaynakları olsaydı, gerçek, söylenti olmayan bir ilişki içinde olduklarını bilirdi.

Tekrarlamak gerekirse: Kısa bir süre sonra Rihanna Grammy'lerde performans sergiledi HollywoodLies, muhtemelen hamile olduğu hakkında sahte bir hikaye yayınladı. Ondan sonra Dedikoducu Polis Bir hikayenin çöplük ateşini ortaya çıkardıktan sonra, blog daha sonra Brown'un Rihanna hamilelik söylentileri yüzünden 'incinmiş' olduğu için 'onun bebeği olması gerektiğini' hissettiği sahte bir hikaye uydurdu. Ama bebek yok. Ve Jameel, Brown'un kız arkadaşına hâlâ aşık olması konusunda endişelenmiyor.

Unutmayın, bunların tümü Aralık ayında yanlışlıkla bildirilen aynı siteden geliyor. Rihanna ve Jameel nişanlandı ve şimdi onlardan yalnızca 'söylentiye uğramış yeni çift' olarak bahsediyor. Ayrıca Mayıs 2017'de yanlış bir şekilde iddia edilen aynı blog, Rihanna aslında Brown’ın bebeğine hamileydi . Temel olarak, Jameel, Rihanna ve Brown hakkındaki hikayeler söz konusu olduğunda, HollywoodLies’in makaleleri bebek bezinden daha doludur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.