Rihanna yeni bir rapora rağmen şarkıcının ya da şarkıcıyı beklediğini söyleyen yanlış spekülasyona rağmen hamile değil Drake veya Chris Brown 'Nin bebeği. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

Rihanna'nın yakın tarihli bir paparazzi fotoğrafı, şarkıcının bol bir gömlek ve kot pantolon giyerken normalden biraz daha ağır göründüğünü gösteriyor. HollywoodLife temelsiz bir şekilde şarkıcının 'ilk çocuğuna hamile' olabileceğini teorileştirmek. Tekrar tekrar gözden düşen site, babanın olası kimliği hakkında spekülasyon yapmaya devam ediyor ve sözde bebeğinin eski alevleri Drake ya da Brown'a ait olduğunu tahmin ediyor.Web sitesi, Rihanna'nın iki rapçi arasında 'gidip geldiği' 'bir dönem olduğunu' iddia ediyor, bu yüzden babanın kim olabileceğini 'takip etmek zor'. Sözde bir 'kaynak', siteye Drake'in baba olduğu ortaya çıkarsa, 'Rihanna ona katlanamadığı için kesinlikle işleri karmaşıklaştıracağını' söylüyor. Ancak çıkış, Brown şarkıcıyı hamile bırakırsa, eski sevgililerin 'yıllar boyunca harika (ve cilveli) bir arkadaşlık sürdürdüğü' için durumun 'aslında oldukça iyi sonuçlanacağını' tahmin etmeye devam ediyor. Site aynı zamanda kaba bir şekilde Rihanna'nın 'spor salonunu atlayıp öncekinden birkaç hile günü daha vererek' olabileceğini öne sürerek hamileliğe bir alternatif sunuyor.

Fakat Dedikoducu Polis durumu inceledik ve Rihanna'ya yakın güvenilir bir kaynak tarafından onun hamile olmadığına özel olarak güvendik. Sitenin Drake ya da Brown'un var olmayan bir bebeğin babası olduğuna dair varsayımı tamamen sahte. Elbette, webloid hikayesinin yanlışlığına hiç şaşırmadık.

Dedikoducu Polis Bu ayın başlarında özel olarak Rihanna'nın HollywoodLife'ın kendisi hakkında sahte haberler yayınlamasından 'yorulduğu' söylendi. Ortak bir arkadaşımız ve şarkıcı bize sitenin kendisi hakkında 'hiçbir şey bilmediğini' söyledi ve sürekli olarak onun kişisel hayatı hakkında sahte hikayeler uydurdu. Ne yazık ki webloid’in son makalesi bunun bir başka örneğidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.