Rihanna Pazar gecesi Grammy'de şarkıcının performansının ardından çevrimiçi olarak yayılan yanlış spekülasyonlara rağmen hamile değil. Ne yazık ki, birkaç itibarsız çıkış da sahte teorileri yayıyor. Dedikoducu Polis sadece hamilelik söylentilerini çürütebilir.

Sonra Rihanna, Grammy Ödülleri'nde 'Vahşi Düşünceler' icra etti Pazar gecesi, bazı hayranlar Twitter'ı ziyaret etti ve her zamankinden biraz daha dolgun göründüğünü önerdi. Diğerleri, şarkıcının seti sırasında 'nazikçe' dans ettiğine inanıyordu, bu da fırında bir çöreği olduğunun bir işareti olabilir. Bir başka sosyal medya kullanıcısı, Rihanna'nın bir çocuk beklediğinin bir göstergesi olarak 'yakın çekimlerin' olmamasına işaret etti.



Tüm bu varsayımlar basitçe yanlıştır. Dedikoducu Polis hamile olmadığına dair Rihanna’nın kampındaki kişiler tarafından özel olarak garanti edilmektedir. Geçen yılın Haziran ayından beri Suudi milyarder Hassan Jameel ile çıkan şarkıcı, Grammy performansı sırasında pek çok etkileyici dans hareketi sergiledi.

Ne yazık ki, gibi web siteleri HollywoodLife ve Ünlü Insider fan teorilerinden başka hiçbir şeye dayanmayan makaleler yayınlayarak temelsiz spekülasyonu körüklüyor. Her iki çıkış da, Twitter kullanıcılarının şarkıcının bir çocuk beklediğine inanmasının nedenlerinin bir özetini veriyor. HollywoodLies, lakaplı olduğu için okuyuculara 'Rihanna'nın hamile olduğunu düşünüyor musunuz?'

Bu, şarkıcının Jameel ile ilişkisi hakkında sık sık 'özel' içeriden bilgi sahibi olduğunu iddia eden aynı web sitesidir, bu nedenle prizin, çocukla birlikte olup olmadığı konusunda okuyucularına danışması tuhaftır. Örneğin geçen ay site, Rihanna'nın yanlış spekülasyonu yaymasının ardından ve sonrasında Dedikoducu Polis iddiayı çoktan bozdu.

Ayrıca, Rihanna'nın hamile olduğuna dair sahte söylentilerin geçen yıl birçok kez yayıldığını da belirtmek gerekir. Yanlış hikayeler, öncelikle şarkıcının çeşitli halka açık etkinliklerde görünüşüne ve kıyafet seçimine dayanıyordu. Bir noktada, Rihanna, Instagram'da vücut utandırıcılarını bile üstlendi .

Ve bize bu sefer yanlış haberleri alenen açıklamayacağı söylense de, keşke yapsaydı. Tüm yanlış spekülasyonları basitçe sona erdirirdi. Yine de, sosyal medyadaki hayranların söylediklerine dayalı makaleler yazmanın aksine, Dedikoducu Polis doğruluk kontrolleri ve Rihanna'nın bebek beklemediğini teyit edebiliriz. Ancak, şarkıcı kampındaki insanlara hala inanmayan ve sosyal medyaya dayanarak kendi sonucunuzu çıkarmaktan hoşlanıyorsanız, bu fotoğraf Rihanna dün Instagram'da yayınlandı Bebek yumruğuna sahip olduğuna dair tüm gerçek olmayan söylentileri bir kenara bırakmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.