Dır-dir Rihanna İle 'henüz bitmedi' Chris Brown ? Bu tam olarak bir yıl önce bugün güvenilmez bir web sitesinden gelen iddiaydı. Dedikoducu Polis o sırada raporun doğru olmadığını ve 12 ay sonra yalan olduğunu söyledi.

28 Şubat 2018'de, HollywoodLife Rihanna'nın eski erkek arkadaşıyla 'barışmak' istediğini iddia etti. Yanlış habercilik bolluğu sayesinde HollywoodLies takma adını kazanan blog, sözüm ona Rihanna'nın 'Chris ile akşam yemeğinde buluşmayı düşündüğünü' söyleyen bir 'içeriden' olduğunu iddia ederek makalesini inandırıcı göstermeye çalıştı. . ' Aynı isimsiz ve takip edilemeyen ihbarcı, Rihanna'nın kendisini dövdükten sonra hapse giren rapçi ile 'henüz bitmemiş' olduğunu, çünkü iddiaya göre onunla 'bitmemiş bir işi' olduğunu ekledi.Gibi Dedikoducu Polis 365 gün önce, Barbadoslu şarkıcı Brown ile çok şey bitirdi. Aslında birkaç yıl önce Rihanna söyledi Vanity Fuarı Küba'dayken bir kapak hikayesi için Brown ile 'arkadaş değiller'. 'Şu anda pek bir ilişkimiz yok,' diye daha da ileri götürdü.

Dedikoducu Polis Rihanna’nın HollywoodLies’in tanımlanamayan ve görünüşte uydurulmuş kaynakları hakkındaki kendi sözünü alacak. Ayrıca, çoğu zaman itibarını yitiren web sitesinin yalnızca bir hafta önce Rihanna, Brown ile bir araya gelmek istedi , tam tersini belirten bir makale yayınladı. 20 Şubat'ta, blog'un aynı anonim ve neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş 'içeriden' Rihanna'nın 'tüm Chris Brown olayından bıktığını' iddia etti.

ist Jennifer Aniston schwanger mit Brad Pitt Kind

Yani bir hafta Rihanna Brown hakkında konuşmayı bitirdi ve sonra ertesi hafta onunla 'henüz bitmedi'? Temelde HollywoodLies, eski sevgililer hakkında çoğu çelişkili olan pek çok sahte masal uydurur. Ve bunun nedeni, eğer varsa, sitenin kaynaklarının iki şarkıcı hakkında belirli bir kavrayışa sahip olmamasıdır.

Blogun açıkça yanlış olan makalesini yayınlamasından bu yana geçen aylarda, Rihanna ve Brown 'bitmiş' kaldılar ve akşam yemeğinde hiç buluşmadılar. Bunun yerine 2017'den beri erkek arkadaşı Hassan Jameel'e odaklanıyor. Sadece bir hafta önce, Rihanna, Jameel'i Lakers maçına götürdü . Bununla birlikte, HollywoodLies'in şarkıcının mevcut ilişkisi hakkında çok az şey bildiğini de belirtmek gerekir.

Geçen haziran, Dedikoducu Polis yanlış iddia ettiği için blogu bozdu Rihanna ve Jameel ayrıldı . Web sitesi yanlış bir şekilde şarkıcının Suudi milyarderi terk ettiğini çünkü 'ondan yorulduğunu' iddia etti. Zamanın kanıtladığı gibi, onlar hala bir çift. Hangi satış noktalarına güvenilip güvenilemeyeceğini göstermek için bir yıl önceki hikayelere dönüp bakıyoruz. HollywoodLife örneğinde, geçen yılki Rihanna'nın Brown ile yeniden bir araya gelmesiyle ilgili hikayesi size bilmeniz gerekenleri anlatıyor.

p diddy und kanye west

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.