İddia eden yeni bir rapor Rihanna iddia eden söylentilere 'incinmiş' hissediyor Drake ve Nicki Minaj flört ediyorlar. Dedikoducu Polis tarafından yayınlanan bu sahte haberi bozabilir HollywoodLife . Rihanna’nın kampından hiç kimsenin şarkıcıyla ilgili bilgileri veya onun iç duygusunu çoğu zaman itibarını yitiren siteyle paylaşmadığı söylendi.

Çıkışa göre, Rihanna uzun zamandır Drake'in Minaj için 'bir şeyi olduğundan' şüpheleniyordu ve şimdi 'en kötü kabusu' gerçekleşti. Sözde 'özel' olarak adlandırılan bir yazıda, sözde bir kaynağın '[Rihanna] ve Drake'in geçen yıl ayrılmasıyla işler iyi bitmedi. Hâlâ güçlü duyguları var. ' Prizin görünüşte üretilmiş içeriden biri, Rihanna için '[Drake] 'i Nicki ile görmek acı veriyor, ancak her zaman ona takıntılı gibi hissettiğini' iddia ederek devam ediyor ve bağlantılarının Barbadoslu şarkıcıya 'sürpriz olmadığını' ekliyor.Dahası, blog ayrıca Rihanna'nın 'düşük bağlılığı onu tedirgin eden' bir adamla ilişki kurduğu için 'kendini tokatladığını' iddia ediyor. Site, Rihanna'nın flört söylentilerini duyduktan sonra 'kadın avcıyı terk etme kararına hiç olmadığı kadar güvendiğini' iddia ediyor. “Kesinlikle Drake ile tekrar bir araya gelme planı yok. Nicki ona sahip olabilir, ”diye devam ediyor web sitesinin izlenemeyen' kaynağı '.

Wer war der erste Tintenmeister

HollywoodLies, sıklıkla adlandırıldığı gibi, tüm hikayeyi uydurmuştur. Site açıkça, tıklama tuzağı adına bir makale hazırlama fırsatı gördü. Çıkış, Drake ve Minaj'ın çıkıp çıkmadığından bile emin değil, bu yüzden birlikte olduklarının 'söylentilerinin' Rihanna'yı 'incittiğini' iddia etmek için dikkatlice etrafı çevirdi. Ama bunların hepsi yalan haberler.

Duruma yakın gerçek bir kaynak, Dedikoducu Polis rapor 'doğru değil'. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Rihanna’nın güvendiği yakın çevresinden hiç kimse, onun hakkındaki bu tür kişisel bilgileri çoğu zaman çürütülmüş çıkış noktasına açıklamıyor. Dedikoducu Polis hakkında sahte bir hikaye uydurduğu için sadece birkaç hafta önce aynı siteyi aradı Rihanna, Drake’in bebeğine hamile . İlginç bir şekilde, blog bu yalandan bahsetmiyor.

Ek olarak, webloid'in sadece birkaç gün önce yayınladığı iddia edilen bir parçayı yayınlaması da biraz tuhaf. Rihanna, Jameel ile Drake'den daha mutluydu ve şimdi aniden 'yaralandı'. Gerçek şu ki HollywoodLies, genellikle birbiri ardına çelişen makaleler uyduruyor. Gerçek Rihanna veya Drake kaynakları yok. Ve görünüşe göre doğruluğun trafiğinin önüne geçmesine izin vermiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.