Oldu Rihanna 'Dehşete' ne zaman Chris Brown ortak bir tura çıkmalarını mı önerdiler? Bir magazin dergisinin okuyucuların inanmasını istediği şey budur. Dedikoducu Polis Ancak gerçek olmayan hikayeyi bozabilir.

Bu aydan daha erken, Brown dünya turu fikrini tweetledi sadece eski Rihanna'sı değil, diğer iki süperstar da dahil. 'Sadece düşünüyorum…. ÇILGIN BİR DÜNYA TURU BEYONCE, RIHANNA, BRUNO MARS, CHRIS BROWN olurdu. '2'ye 2' Ve eğer bensiz yapmaya karar verirseniz ... bana% 10 verin, 'diye yazdı. Mesaj Twitter'da binlerce yanıt aldı ve çoğu sosyal medyada eski çiftin tekrar birlikte çalışmasının uygun olup olmayacağını tartıştı. Elbette Brown, 2009'daki bir tartışma sırasında Rihanna'yı rezil bir şekilde dövdü.Şimdi son sayısında, Zarafet Rihanna'nın Brown'ın fikri hakkında kamuoyunda 'sessiz kaldığını' kabul ediyor, ancak 'iyi bir kaynak' ın, onlara 'önerisi karşısında özel olarak' dehşete düştüğünü 'söylediğini iddia ediyor. Bu sözde 'içeriden', 'Rihanna, Chris'in önerisini duyduğunda, şok olmuştu' dediği aktarılıyor. Bu sözde 'kaynak', dedikodu dergisine 'Yaptığı şeyin ciddiyetini hâlâ anlamadığı düşünülüyor.'

İddia edilen ihbarcı, 'Herkese açık yaptığı tüm pişmanlığa rağmen,' iddiasında bulunan diğer 'içerdekiler, bunun için tam olarak kefaret ettiğine inanmıyor.' Haber kanalının şüpheli muhbirine sorar: 'Olsaydı, neden ortak bir turun uygun olacağını düşündü?' Belki de tekrar birlikte çalışmanın söz konusu olamayacağını düşündü. Rihanna ve Brown, 2012'de 'Nobody’s Business' adlı ortak bir şarkı yayınladı. , saldırıdan üç yıl sonra.

Ayrıca, tartışmalı ve suçlu geçmişlerine rağmen, 'Birthday Cake' adlı şarkısının remixinde ve aynı yıl 'Turn Up The Music' adlı parçasının bir remiksinde işbirliği yaptılar. Rihanna'nın o zamanlar Brown ile çalışmaktan 'dehşete kapılmadığını' düşünürsek, şimdi onun tepkisinin bu olduğunu iddia etmek pek mantıklı değil. Geçmişleri göz önüne alındığında tekrar takım kurmayı önereceği bazılarına şok edici görünse de, Rihanna'nın yukarıda bahsedilen projelerde bunu yapmakta bir problemi olmadığı açıktı. Ve o zamanlar sadece profesyonel olarak değil, aynı zamanda romantik olarak yeniden bir araya geldiler.

Yok, eğer yayının makalesinde bundan bahsedilmişse, Dedikoducu Polis Bu “iyi yerleştirilmiş kaynağın” gerçekte ne kadar “iyi yerleştirilmiş” olduğunu merak ediyorum. Tabloid gibi HollywoodLife ayrıca bildiğini iddia etti Rihanna’nın Brown’ın tur tweetine tepkisi , ancak benzer şekilde ilgili bilgileri dışarıda bıraktı. Site, potansiyel bir tepki nedeniyle ortak bir konser dizisini asla kabul etmeyeceğini iddia etti, ancak 2013'te kamuoyunda ısrar ettiği bir röportaj yaptığını ve hayranların Brown ile vakit geçirmekten alıkoymayacağını kabul etmedi. bu onun yapmayı seçtiği şeydi.

Her iki yayının da Rihanna'nın söylediği ve yaptığı şeyle çelişkili şeyler sattığı düşünüldüğünde, tüm bu iddiaların ya uydurma olduğu ya da yanlış bilgilendirilmiş 'içeriden' gelenlerden geldiği açıktır. Şarkıcının Brown’ın tweet'ine hitap etmediği doğru ve böyle bir turun gerçekleşmesi pek olası değil. Yine de Rihanna, duygularını üretmek yerine, isterse kendi adına konuşabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.