Yapar Rihanna potansiyel sperm donörlerini arayan bir ekibiniz mi var? Son zamanlarda bir tabloid'de yayınlanan bir makale, şarkıcının bebek ateşi olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis rekoru doğrudan konuyla ilgili olarak ayarlayabilir.

Was macht Tila Tequila jetzt?

The National Enquirer şarkıcının anne olmaya kararlı olduğunu ve bunu erkeksiz yapmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Sözde 'kaynaklar', pop şarkıcısının potansiyel sperm donörü olmak için dünyayı akıllı, atletik ve 'ölü ölü' muhteşem erkekleri aramak için gizli bir 'gen ekibi' gönderdiğini söyler. 'Sözde' içeriden biri çıkış noktasına 'Rihanna, Bay Doğru'yu bulmayı bıraktı çünkü pek çok erkek Bay Yanlış çıktı' diyor. Kaynak, 'Bekar bir anne olmaktan korkmuyor,' diye devam etti.Vogue ile yaptığı röportajda şarkıcıya aile planları hakkında sorular sorulduktan sonra, tabloid bu uzun hikayeyi icat etmek için ilham almış gibi görünüyor. Rihanna, “Kendi başıma yapar mıydım? Cehennem evet! Üç dört çocuğum olacak. ' Dergiye göre, bu aynı zamanda birden fazla babanın peşinde olduğu anlamına geliyor. İddia edilen bir kaynak, 'Mükemmel babaları aramak için çok uzaklara gitmeyi kastediyor ve işi tam da bunu yapmak olan insanlar var' diyor şüpheli içeriden. Çıkış, milyarder Hassan Jameel ile üç yıllık aşkını bitirdikten sonra, şarkıcının 'ihtiyaçlarını ilk sıraya koyduğunu ve önceliğinin kendi yolunda bir bebek sahibi olmak olduğunu' iddia etti.

Hikayenin tek gerçeği, Rihanna'nın yukarıda bahsedilen Vogue röportajında ​​üç veya dört çocuk istediğini ve doğru kişiyle tanışmasaydı bunu kendi başına yapacağını söylemiş olmasıdır. 'Toplumun bana 'Ah, yanlış anladın ...' Çocuklarının hayatında baba yoksa seni anne olarak küçültüyor gibi hissediyorum.' Rihanna röportajda söyledi . Dahası, Rihanna'ya yakın bir kaynak Dedikoducu Polis doğru değildi. Şarkıcı, dört farklı bebek için dört farklı baba aramıyor. Hikaye saçma olduğu kadar gerçek de değil.

Ist Kirstie Alley ein Mitglied von Scientology

Sürpriz değil National Enquirer daha önce şarkıcı hakkında yanlış yazdığımız için tarafımızdan tutuklandı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis iddia ettiği için kabataslak çıkışı çürüttü Rihanna’nın ailesi onu Barbados’a geri getirmeye çalışıyordu çünkü onun 'vahşi yaşam tarzı' konusunda endişeliydiler. Güvenilmez dergi, 'Umbrella' şarkıcısının Jameel'den ayrılmasının ardından 'acısını dağıttığını' iddia etti ve ailesi endişeliydi. Bütün hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis bize yanlış olduğunu söyleyen duruma yakın bir kaynakla kontrol etti. Rihanna gayet iyi durumda ve ailesi onun için endişelenmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.