Bu haftaki bir tabloid makalesi şunu iddia ediyor: Richard Gere sözde işleri ve ilişkisiyle ilgili bilgileri ortaya çıkaracak her şeyi anlatan bir röportaj yapıyor Julia Roberts . Ancak hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı ve yalnızca yanlış olduğunu onaylayabilir.

'Richard Gere Nihayet Her Şeyi Anlatıyor!' son sayısının kapağını okur Star . Sadece kapağa bakıldığında, magazin gazetesinin Gere'nin yaptığı veya yapmayı planladığı her şeyi anlatan bir röportaj hakkında haber yaptığı görülüyor, muhtemelen gazetenin kendisine özel. Ancak yemi yutup dergiyi açarsanız, kısa süre sonra onun hakkında söylenecek orijinal veya gerçeklere dayalı hiçbir şeyin olmadığını anlarsınız. Güzel kadın en ufak bir yıldız. Bunun yerine, makale sadece Gere'nin 'kirli ve hikayeli aşk hayatı' hakkında 'arkadaşlarına daha önce hiç olmadığı kadar açıldığını' öne sürüyor.Sözde 'içeriden' biri, 'Richard başarısız ilişkilerinin hayatının zengin dokusunun bir parçası olduğuna inanıyor ve gençliğinde yaptığı her hatadan ders aldı' diyor. Bu 'başarısız ilişkiler' arasında, tabloidde Gere'nin iki kez rol aldığı Julia Robert da yer alıyor. 'Julia Hakkındaki Gerçek' başlıklı bölümde, başka bir şüpheli içeriden, çekimler sırasında 'birbirlerine aşık olmalarının açık bir sır olduğunu' söylüyor. Güzel kadın. Kaynak, 'Richard zor zamanlarda Julia için ağlayacak bir omuz oldu' diyor ve oyuncuların 'tekrar birlikte çalışmayı çok seveceklerini' ancak 'muhtemelen eşlerini de memnun etmeyeceğini' ekliyor. Gazeteci daha sonra Cindy Crawford ve Carey Lowell ile olan evliliklerini ve Alejandra Silva ile mevcut ilişkisini tartışmaya devam ediyor.

Bu hikayenin iddiası o kadar zayıf ki neredeyse kendi kendini çürütüyor. Magazin dergisinin kapak sayfası, içeride ne olduğunu tamamen yanlış anlatıyor, bu da aslında Gere’nin flört tarihinin son derece şüpheli alıntılarla özetlenmiş bir özetidir. Hâlâ makalenin söyleyecek yararlı bir şeyi olmadığına ikna etmeye ihtiyacınız varsa, Dedikoducu Polis Gere’nin sözcüsü ile görüşme yaptı ve bize oldukça açık bir şekilde 'röportaj olmadığını' söyledi. Dahası, daha önce de açıkladığımız gibi, Gere ve Roberts aslında hiç çıkmadı . Sadece birlikte bulundukları iki romantik komedide iyi bir kimyaya sahiplerdi.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust Bilder

Julia Roberts / Richard Gere anlatısı, Star Roberts, kocası Danny Moder ile 18 yıldır mutlu bir şekilde evli olmasına rağmen, özellikle okuyucularını zorlamaktan hoşlanıyor. 2017 yılında, gazeteyi yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için tutukladık. Roberts ve Gere gizli bir romantizm geliştiriyorlardı ve sonra, bir ay sonra, o - Moder, Gere'ye Roberts'tan uzak durmasını söyledi . Bu söylentiden uzaklaşma zamanı çocuklar.

Kaynaklar

  • Alan Nierob, Richard Gere Sözcüsü, 8 Mayıs 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.