Miley Cyrus 2013 MTV Video Müzik Ödülleri'nde Robin Thicke ile birlikte 'performans, en iyi nedenlerden dolayı olmasa da efsaneviydi. Cyrus'un kariyerinde büyük bir geçişe işaret eden bir andı. Hannah Montana'dan sonsuza kadar ayrıldığı an geldi. Peki şimdi bunun hakkında ne düşünüyor?

2013 yılına dönüp Cyrus’un çok farklı bir üne sahip olduğu bir zamanı hatırlamak zor. 20 yaşındaydı ve hayranlarının çoğu için hala dünyanın tatlı ve masum yıldızıydı. Hannah Montana . Bugünün Cyrus'undan çok uzak. İster sevin ister ondan nefret edin, çok azının şarkıcı hakkında bir fikri yoktur. 'Tatlı ve masum' bugünlerde kimse onu tarif ettiği gibi değil.Miley Cyrus ve hayranları için her şeyi değiştiren bu performanstı. İzleyiciler, göz kamaştırıcı performansı 'aşırı cinselleştirilmiş' olarak adlandırırken, diğerleri bunun tamamen kirli olduğunu düşündü. Cyrus, çocuk yıldızdan çok yetişkin süperstarlığa açık bir mola vermişti. Ardından gelen tartışmanın ardından Cyrus, performansını savundu. 'Seksi olmaya çalışmıyordum' o söyledi Yuvarlanan kaya bir ay VMA'lardan sonra. “Seksi olmaya çalışıyor olsaydım, seksi olabilirdim. Dans ettiğimden çok daha iyi dans edebilirim. '

Radikal bir şekilde değiştirdiği sadece sahne üzerindeki kişiliği değildi. Perde arkasında Cyrus menajerini kovmuş ve Britney Spears’ın menajerini tutmuştu. Ayrıca yeni bir plak şirketiyle anlaşma imzaladı. Bir sonraki albümü, Bangerz , müzik açısından tam bir yeniden icattı. Planı açıktı ve kimse işe yarayıp yaramadığını sorgulayamaz, ama şimdi bundan utanıyor mu? Geçtiğimiz birkaç yıl içinde konuyu birkaç kez ele aldı.

sind bernsteinfarben und matt noch zusammen

Miley Cyrus performanstan hiç pişman değil, ancak ne anlama geldiğini yeniden değerlendirdi. 2017 yılında o söyledi Harper’s Bazaar , 'Başlangıçta,' Seni siktir et 'demek gibiydi. Kızlar bu özgürlüğe sahip olmalı ya da her neyse. 'Ama bu, kendimi cinselleştirilmiş hissettiğim bir noktaya geldi. Kültür üzerinde ne kadar etkisi olduğunu da fark etti. gibi İnsanlar bildirildi Dergiye “Platformumu çok daha büyük bir şey için kullanmak bana ilham verdi” dedi. 'Dünya bana ve yaptığım şeye odaklanacaksa, yaptığım şey etkili olmalı ve harika olmalı.'

Son birkaç ay Miley Cyrus için hayat değiştiren bir dizi an oldu. Yaz boyunca o kocası Liam Hemsworth'tan ayrıldı . Vardı Kaitlynn Carter ile kasırga romantizmi . Bu sonbaharda, o bir ilişkide uzun zamandır arkadaşı Cody Simpson ile. Ufukta başka bir profesyonel değişiklik de var mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.