Dan beri Prens Harry ve Meghan Markle kraliyet görevlerinden istifa etti , çiftin neler yaptığına dair çeşitli söylentiler var. İddialarından evlilik sorunları -e rehabilitasyon noktaları , neredeyse her gün parite için sorunla ilgili yeni raporlar ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Son zamanlarda çıkan bazı raporlar, çiftin parasının bittiği ve ayakta kalmak için kraliyet ailesine yalvarmak zorunda kaldığını detaylandırıyor. Dedikoducu Polis bu çeşitli hikayelerin gerçeğine baktı.

'Bozuk' Meghan Markle Kraliyet Ailesine Rüşvet mi Verdi?

Geçen Şubat National Enquirer sözde Meghan Markle Kraliyet ailesinden 90 milyon dolar talep etti . Gazeteye göre, düşes ağzını kapalı tutması karşılığında kayınpederine sus para ile rüşvet vermeye çalıştı. Magazin dergisi, Prens William ve Kate Middleton'ın Markle'a bir kuruş ödemeyi kabul etmediklerini iddia ederken, Sussex Düşesi Prens Harry ile evlendiğinden beri sapkın bir şekilde bu uzaklaşmayı planladığını iddia etti. Bu, magazin dergilerinin Markle'ı canlandırmaya çalıştığı ilk şey değildi. zor bir diva olarak Sadece kocasının ailesinden para isteyen biri. Dedikoducu Polis O zamanki saçma raporu bozdu.Blake lebhaft und Ryan Reynolds Scheidung

Prens Harry ve Meghan Markle Araçlarının Ötesinde mi Yaşıyor?

Beş ay önce, Kadınlar Günü Prens Harry ve Meghan Markle'ı beş parasız olmakla suçladı . O sırada çift, Tyler Perry'ye ait bir malikanede kalmıştı, ancak içeriden bir kişi, Perry'nin mahalleye çok fazla dikkat çektikleri için Dük ve düşes'ten bıktığını iddia etti. Çiftin mali durumuna gelince, yayın Markle'ın suçlu olduğunu iddia etti ve düşesin 'en iyinin en iyisini' istediğini ve 'zevklerinin bütçelerini aştığını' iddia etti. Dedikoducu Polis Markle artık bir oyuncu olmasa da, geçirdiği süre için bölüm başına 50.000 dolar ödendiğini açıkladı. Takım elbise . Eski aktrisin tüm parasını harcadığından şüpheliyiz ve bir kez daha Markle, çıkışların iddia etmeye devam ettiği gibi bir prima donna değil.

Dük ve Düşes Hırsız mı?

Çok geçmeden, aynı yayın dük ve düşesi öne sürdü. İngiliz'den 35 milyon dolar çaldı dır-dir h Kraliyet ailesi . Şimdi, daha önce bazı tuhaf söylentiler duymuştuk, ama bu pastayı alıyor. Gazete, İngiliz monarşisinin büyük bir mali kayıp yaşadığını ve Sussex Dükü ve Düşesi'nin suçlu olduğunu iddia etti. Dük ve düşes dergiye dedikodu yapan bir kaynak, 'Amerika'ya gitmeden önce kraliyet çantasından büyük miktarda para çıkardı'. Buna, çiftin 'güvenlik' ve diğer lükslerle 'özel jetler' ile seyahat ettikleri Güney Afrika gezisi de dahildi. Dedikoducu Polis İngiliz Kraliyet ailesinin de Covid-19 nedeniyle dünyadaki herkesin sahip olduğu gibi mali bir eksiklik yaşadığını ancak Meghan Markle ve Prince'in bununla hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı.

Prens Harry Para İçin Babası Prens Charles'a Çaresizce Bağlandı mı?

Son günlerde, Kadınlar Günü Dük ve düşesi bir kez daha korudu beş parasız ve çaresizdi . Dergiye göre, Prens Harry ve Meghan Markle 'Spotify ve Netflix ile yaptıkları yeni anlaşmalardan banka hesaplarına para yatırmak için büyük miktarda maaş beklerken Prens Charles'ın özel çantasının cömertliğine güveniyorlar.' Yasal savaşlarının ortasında masrafları birikiyor Pazar günü posta Yayın, Markle'ın mahkeme davası nedeniyle ateş altında olduğunu iddia etti çünkü çift 'büyük masraflar karşılıyor' diye kaybederse, kendisi ve Prens Harry 'gerçekten karşılayamayacak.' Mahkeme davalarının oldukça pahalıya mal olabileceği bir sır değil, ancak dük ve düşes meteliksiz ve çaresiz de değiller.

Prens Harry ve Meghan Markle’ın Finansmanı Hakkındaki Gerçek

Gazetelerin yaymaktan hoşlandığı tüm yalanlara rağmen, Prens Harry ve Meghan Markle gayet iyi gidiyor. Eşler Netflix ile kazançlı bir anlaşma imzaladı ve ayrıca bu yıl bir podcast yayınlıyor. Çift, Amerika'ya toprak dışında yaşamaya gelmedi ve Markle para için kayınpederini sarsmıyor. Ne yazık ki, satış noktalarının bir hikaye satmak için çok alçalması gerekiyor, ama Dedikoducu Polis bu sahte raporları ifşa etmeye devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Prens Harry Amerikan Vatandaşı Oluyor, Unvan Kaybetme Riski?

Meghan Markle ve Prens Harry Hamilelikten Para Kazanmaya Çalışıyor Duyurusu?

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Miranda Lambert und Blake Shelton Nachrichten

2020'nin En İyi Prens William Hikayesi: 4. Çocuğu Onayladı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.