Bazen herkesin ilk elden gördüğü ünlüler kan davası yaşar. Bununla birlikte, magazin dergileri bazı çılgın iddialarla uzaklaştı. Örneğin, iddia edildi ki Joanna Gaines diğer ev geliştirme uzmanlarıyla sorunlar yaşadı Christina Haack ve Erin Napier. Dedikoducu Polis bu sözde kavga hakkında araştırdığımız birkaç söylenti topladı.Joanna Gaines Christina Haack’ın Thunder'ı mı çaldı?

2018 yılında Temasta Gaines'in olduğunu iddia etmişti Haack ile savaşta . Dergi, Discovery'nin birlikte çalıştığını açıkladığında Haack'in Gaines'e gök gürültüsünü çaldığı için kızdığını iddia ediyor. Sabitleyici Üst o zamanlar adı belirtilmemiş olan yeni bir ağ başlatmak için yıldız, ancak şimdi biliyoruz Manolya Ağı .İçeriden biri dergiye, “Christina, Joanna'nın kendisini gölgede bıraktığını hissetmekten kendini alamadı, özellikle de artık kendi ağını kurduğuna göre,” dedi. Aynı zamanlarda, ev sahibi Haack'in Flip veya Flop , en yeni televizyon şovunu almıştı Sahilde Christina . İçeriden birine göre Haack, Gaines'in haberleriyle gölgede kaldı. Dedikoducu Polis Hikayeyi, o sırada aptalca habere gülen Christina Haack için bir temsilci tarafından yayınladı. Haack bile iğrenç makale hakkında konuştu ve Joanna Gaines'i her zaman desteklediğini açıkladı.

Wie viel wiegt Melissa McCarthy?

Neredeyse Tore Chip & Joanna Gaines Ayrı Bir Otel Projesi mi?

Bazen Joanna Gaines, gazetelerde kocası Chip ile tartışıyor. 2019 yılında Küre Chip ve Joanna Gaines'in yeni bir otel projesi yüzünden evlilik sorunları yaşamak . Gazete, Gaines'in Waco'daki büyük proje nedeniyle aralarındaki stres ve gerginlik nedeniyle savaştığını iddia etti. İçeriden biri, gazeteye, çiftin 'bu projede elde ettikleri her şeyi batırdığını ve bu onlara mutlak bir servete mal olduğunu' söyledi. Kabataslak kaynak ayrıca, eşlerin, sonu görünmeden, günde en az 100.000 dolar harcadığını belirtti. Görünüşe göre döndükleri her yerde sorunlar devam ediyor. ' Dedikoducu Polis o sırada yanlış anlatıyı bozdu. Çift o sırada otellerinde çalışmaya başlamadı.Chip ve Joanna 'Fixer Upper' Üzerinde Göz Göze Gelmedi mi?

Geçen yıl, TAMAM MI! Gaines'in tekrar savaştığını iddia eden bir rapor yayınladı, ancak bu sefer üzerinde Sabitleyici Üst yeniden başlat ve altıncı bir çocuğa sahip olmak . Dergi, Joanna şovun yeniden canlanmasından memnun olmadığı için çiftin geleceklerine gelince aynı fikirde olmadıklarını bildirdi. İçeriden birisine göre, çift şovu yenilemeye geldiğinde asla aynı sayfada değildi. İçeriden biri, ikilinin başka bir bebek sahibi olmayı düşündüklerini daha da tartıştı ama Chip bunu ve şovun yanı sıra diğer projelerini de yapabileceklerini düşündü, ancak Joanna emin değildi. Dedikoducu Polis Chip Gaines'in karısının rızası olmadan ciddi kararlar aldığını düşünmenin akıl almaz olduğunu açıkladı. Başka bir çocuğa gelince, bu bir düzelttiğimiz geri dönüştürülmüş anlatı birkaç defa.

Chip ve Joanna Gaines Vs. Erin ve Ben Napier

En son, TAMAM MI! iddia edilen Chip ve Joanna Gaines Ben ve Erin Napier kavga ediyorlardı . Magazin gazetesi, televizyon çiftlerinin 'büyük ölçüde çelişkili' olduklarını iddia etti - içeriden biri, Gaines'in Napier'lerin iyi insanlar olduğunu düşünmesine rağmen, tasarımlarının kendilerininkine göre 'ölçülü' olduğunu düşünmediklerini ekledi. Bu nedenle, yayın, iki çift arasında bir 'saha savaşı' yaşandığını iddia etti. Dergi ayrıca, Ben ve Erin Napiers'ın Chip ve Joanna Gaines'i kopyalamaya başladığını ve çiftlerin birbirlerinin arkasından kelimeleri fısıldadığını iddia etti. Dürüst olmak gerekirse, hikaye çok çocukça geliyordu Dedikoducu Polis araştırdı. Joanna Gaines'in bir temsilcisinin saçma anlatıyı yalanlamasının ardından sahte hikayeyi çürütdük.

matthew mcconaughey miller lite kommerziell

Basitçe söylemek gerekirse, bu magazinlerin sattığı her şeyi satın almayın, çoğu sahte.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Nicole Kidman Opera House Altercation'dan Sonra Keith Urban'dan 'Utanmış' mı?

Angelina Jolie, Boşanma Konusunda Ev Sahibi Olmakla Suçlanan Tarihe Karşı Mücadele Ediyor

Wie viele Frauen hat Steve Harvey gehabt?

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Rapor: Alec, Hilaria Baldwin’in Evliliği Gerilmiş, Ayrı Yaşayan Çift