Tuhaf çift Zooey Deschanel ve Jonathan Scott farklı dünyalardan gelmiş olabilir, ancak bir yıldan fazla bir süredir çıktıktan sonra bir midye kadar mutlu görünüyorlar. Bir tabloid, Emlak Kardeşler yıldız soruyu attı. Dedikoducu Polis araştırdı ve işte bulduklarımız.

'Düğün Çanları Cue'

Göre Star , Evet Adamım yıldız, Scott’ın teklifine “evet dedi adamım” dedi. 'Bir kaynak, gazeteye özel olarak' Scott'ın Deschanel'in Jacob Pechenik'ten boşanmasının kesinleşmesini beklediğini söylüyor. Sadece ikisi evlenmekle kalmıyor, 'hayallerini kurdukları evi de tasarlıyorlar.' İkili, 'Las Vegas' a taşınmak ve 'arka bahçe eğlence bölgesi' olan bir eve sahip olmak istiyor.Hayalindeki evin inşasının HGTV'de gösterileceğini hayal eder, ama kim bilir. İkili 'haberlerini paylaşmayı erteliyor' çünkü 'etkileşimlerinin tadını çıkarmaya devam ediyorlar.' Makale, 'Jonathan hayatında hiç kimseyle bu kadar uyumlu hissetmemişti' diyerek sona eriyor.

Gwen Stefani schwanger mit Zwillingen

Tüm Tabloid Hikayelerinin En Basiti

Ünlüler hakkında bir hikaye uydurmak zorunda olsaydın, aklın muhtemelen bir düğüne giderdi ya da hamilelik . Star bir düğünle gitti. Hikayesindeki bariz mesele, sonla ilgilidir. Arkadaşlara söylemek nişanı neden bozsun? Dahası, ikisi kimseye söylemiyorsa, o zaman bu tabloid bunu nereden bilecek?

Deschanel'in Instagram'ı Hiçbir Yalan Anlatmıyor

İki önemli bilgi için Deschanel'in Instagram hesabına bir göz atalım.

Haben sich Faith Hill und Tim Mcgraw scheiden lassen?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Oy verdik! ??

Tarafından paylaşılan bir yayın Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) 29 Eki 2020 tarihinde 13:19 PDT

Bu, birkaç gün önceki mutlu çiftin fotoğrafı. İkisi hala mutlu bir şekilde birlikte, ancak oylama başlığından herhangi bir etkileşim ipucu yok. The Yeni kız yıldız ayrıca bazı arkadaşlarıyla bir şarkı söyleyerek Cadılar Bayramı'nı kutladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Not: @Sara_mann ve @jessicaarotter ile tekrar bir araya gelerek birlikte bazı tatil şarkıları söyleyebilmem için covid testi yaptırdım - çok yakında!

Tarafından paylaşılan bir yayın Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) 31 Eki 2020, 16:45 PDT

ist oprah heiraten und mit wem

Ellerine bakarsanız, nişan yüzüğü görmeyeceksiniz. Dedikoducu Polis ayrıca kayıtta bize bu hikayenin doğru olmadığını söyleyen bir Deschanel temsilcisi ile konuştu. Deschanel ve Scott hala çıkıyorlar, aslında belirmek Emlak Kardeşler yakında, ama ikisi nişanlanmıyor.

Hat Ynw Melly die Todesstrafe bekommen?

Tabloid Güvenilmeyecek

Bu tabloid, Deschanel ve Scott'ın birlikte hareket etmek sadece bir aylık flörtün ardından. İddiasını destekleyecek çok az kanıtla, bu hikayeyi bozduk. Star İlk önce çifti ev arkadaşı, şimdi de nişanlı olarak ittikleri için Deschanel ve Scott'un birlikte olmasını gerçekten istiyorlar. İkisi mutlu bir şekilde çıkıyor, bu yüzden acele etmeye gerek yok.

Dedikoducu Polis geçenlerde bu gazeteyi söylediği için tutukladı Tobey Maguire bir nişan ültimatomuyla karşı karşıya kaldı. Bu hikayeyi, hakkında daha önceki bir hikayenin neredeyse yenik bir şekilde yeniden basıldığını anladıktan sonra çektik. Rooney Mara ve Joaquin Phoenix . Bu tabloid, nişanlanmayı çok seviyor ve gerçekte yokken bile evlilikleri ya da evlilik tehdidini icat edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.