Prens Harry ve Meghan Markle’ın ilişki halka açıldıklarından beri sorgulandı ve eleştirildi. Bir çıkış, Markle’ın kocasını talepleriyle 'iğdiş ettiğini' söylüyor. İşte söylenenler.

finn wolfhard millie bobby braun

Prens Harry 'Kırbaçlandı'

Meghan'dan Harry'ye: Ben Patronum! beyan TAMAM MI! . Çıkışa göre, Prens Harry karısının sürekli taleplerine boyun eğdiği kadar 'mutlu eş, mutlu yaşam' olayını biraz daha ileri götürüyor gibi görünüyor. İsimsiz bir içeriden biri, ikisi İngiltere'den ayrıldığından beri, Markle'nin 'kocasını esasen kişisel asistan rolüne ve gerekli olan tüm ev işlerine ittiğini' söyledi.Harry kırbaçlandı. O emrine amade ve ara gün doğumundan gün batımına kadar, ”diye açıkladı muhbir. 'Bu kesinlikle kraliçeyi kaşlarını çattı, ama Harry'nin daha önce söylediği gibi, Meghan ne istiyor, Meghan alır.' Dergi, asistan statüsünün kanıtı, dükün 'öğle yemeği gezisinde görülmesi' olduğunu savundu. Semt.

Yiyecek getirmenin görevlerden sadece biri olduğunu söyledi, Markle ayrıca oğulları için “onu sabahın erken saatlerinde bebek bezi görevine koydu” ve yemek pişirmeye, temizlemeye ve alışverişe katkıda bulunmasında “ısrar ediyor”. 'Harry’nin nefes alma odası bulduğum için mutluyum Arada bir, ”diye ekledi içeriden,“ ama en sevdiği görevlerin bir koca ve babanın işleri olduğunda ısrar ediyor. ” Yine de bazı belirgin endişeler var. Bir kaynak, 'İnsanlar Harry'nin sonunda iğdiş edilmiş bir aptal gibi görüneceğinden endişeleniyorlar,' dedi.

Meghan Markle ve Kocasıyla Neler Oluyor?

Bekle, öyleyse Prens Harry'nin patronlu bir asistandan başka bir şey değil bir keresinde öğle yemeği almış olması mı? Son derece şüpheli 'içeriden' sözlerine baksak bile, en kötüsü, bir babanın çocuğuna ve evine bakmak zorunda kalmasıdır - 'kaynak' bile söylediği şeyler, yapmayı sevdiğini söylediği şeylerdir. ailesi için.

Artı, “Meghan'ın istediği şey, Meghan alır” olayı da bir o kadar saçma. Bir yazarın, Prens Harry'nin herhangi bir meşru kaynak tarafından doğrulanmayan veya desteklenmeyen düğünü hakkında söylediği iddia budur. Kraliyetler hakkındaki kitabını satmak isteyen bir adamın dramından bir parça. Sadece bulunabileceğinin kanıtladığı gibi, hiçbir değeri veya meşruiyeti yoktur. geçimini sağlayan magazin dergilerinde Sussex Dükü ve Düşesi'ne saldırmaktan.

İlişkide böyle bir çatışma veya gerilim yok ve bunlar Archwell girişimlerinde birlikte çalışmak . Ailesine bakmaktan başka hiçbir şey yapmamış bir gaziyi kirletmek için bir sebep görmüyoruz, özellikle de emriyle TAMAM MI! . Magazin gazetesi ve kaynağı çiftin bu yılın başlarında New York'a taşınıyordu . Böyle bir hareket olmadı. Bundan sonra, bir çiftliğe taşınmak , ki yine olmadı. Meghan Markle'a gelecek vaat eden bir hikaye bile yayınlamaya cesaret etti. geçen mayıs ayında bebek sahibi olacaktı ki bu yine doğru değildi. Burada aptalca olan tek şey, iyi bir baba olmanın bir şekilde iğdiş edici olduğunu düşünmenin çıkış noktasıdır.

ist Sandra Bullock in einer Beziehung

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.