Dır-dir Tyra bankaları zaten ev sahipliği yapmaktan vazgeçmek istiyor Yıldızlarla Dans hem yarışmacıları hem de yapımcıları 'korkunç bir gaf' ile çileden çıkardıktan sonra? Bir tabloid tarafından bildirildiği üzere, ünlü dans yarışması şovunun yeni sunucusu hakkındaki en son haberler bu. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve birkaç açıklama yapabilir.

Tyra Banks Yapımcılar ve Yarışmacılarla Çatışıyor mu?

Tyra Banks'e hem 'zorba' hem de 'sarsılmış' olarak atıfta bulunarak, National Enquirer bu hafta Amerika’nın Yeni En İyi Modeli içerik oluşturucu, ona 'sert bir başlangıç' yaptı yeni konser barındırma DWTS . Aslında, bir kaynak prize 'Tyra zaten barındırmadan geri adım atmaya çalışıyor' diyor.Beverly Hills

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

'Neredeyse herkesten aldığı eleştirilerden nefret ediyor!'

Gazete gazetesi için sözde 'tüyolar', eski modelin eski ev sahipleri Erin Andrews ve Tom Bergeron'un yerine geçmekten pişmanlık duydukları iddia edilen 'yapımcılarla perde arkasında çekiştiğini' söylüyor. Görünüşe göre Banks'ın 'korkunç gaf' setteki gerilimi yatıştırmaya yardımcı olmadı.

5 Ekim'de Banks yanlışlıkla yanlış çifti ikinci sıraya yerleştirdi ve Vernon Davis ve Peta Murgatroyd'un yanı sıra Keo Motsepe ve Anne Heche'nin elenmek üzere olduğunu duyurdu. Yakında geri aramak zorunda kaldı Tezahürat koç Monica Aldama ve ortağı Val Chmerkovskiy ve bir hata olduğunu açıkladılar. Davis ve Murgatroyd güvendeyken Aldama ve Chmerkovskiy en alttaki ikiydi. Göre Enquirer , Heche “güvende” olduğuna inanıyordu ve bu hatadan oldukça üzgündü. Bir kaynak fısıldar,

“Anne mutlu değildi - öfkeliydi. Araziden ayrıldı ve herhangi bir basın yapmayı reddetti. '

Olay, ne yarışmacıların ne de yapımcıların, getirdiği 'olumsuz ilgi' ve Bankaların ortaya çıkardığı sözde 'hazırlıksızlık' yüzünden 'öfkelenen' yapımcıların ilgisini çekmedi. İçeriden biri 'Tyra, çok fazla ev sahipliği deneyimi olduğu için hazırlanmasına gerek olmadığını düşünüyor,' diye açıklarken başka bir 'casus' ekliyor:

'Sonuçlar ortada.'

Gerilimleri daha da artıran şey, Banks'ın 'herhangi bir geri bildirim veya eleştiri alma konusunda korkunç' olduğu iddiasıdır, bu da yapımcıları o kadar 'hüsrana uğratır', Bankaların 'şovdan uzaklaşarak dans etmesini' memnuniyetle izlerler!

NAACP Image Awards

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Blake Shelton und Miranda Lambert

Dedikoducu Polisin Çekimi

Bu yazı boyunca birkaç mantıksal tutarsızlık var, yani Anne Heche'nin ortadan kaldırılmaya karşı asla güvende olmadığı gerçeği, bu nedenle tabloid'in aktrisin Banks'ın hatası yüzünden 'öfkeli' bırakıldığı iddiası hiçbir anlam ifade etmiyor. Heche ve ortağı, Banks'ın sözde 'korkunç gafından' etkilenmeyen tek dans çiftiydi.

Ayrıca, Banks'ın hatası, birçok yapımcı ve diğer ekip üyelerinin yaptığı bir kontrol odası hatasından kaynaklandı. zaten onayladı . Bankaların not kartları bir şey söylerken, kulaklığının diğer ucundaki insanlar başka bir şey söylüyordu. Aslında, üreticiler Bankalar için alenen övgüyle doluydu. bir anlatan Bu gece eğlence , “Bence Tyra bu konuyu inanılmaz bir şekilde halletti. Sadece gerçekten açık olmak istiyorum, bu Tyra’nın hatası değildi. Bu bir perde arkası sorunuydu. ' Bu kulağa inanılmaz derecede destekleyici geliyor ve magazin dergisinin ısrar ettiği gibi hiç de endişeli değil.

The Enquirer popüler TV şovlarının geleceği hakkında kışkırtıcı açıklamalar yapma geçmişine sahiptir. Yakın tarihli bir raporun arkasında Sharon Osbourne itici güçtü Marie Osmond’un bırakma kararının arkasında Konuşma . Osmond, talk show'dan ayrılma nedenlerini açıkça belirtti ve hiçbirinin yardımcı ev sahipleriyle hiçbir ilgisi yoktu. Magazin de iddia etti Ellen DeGeneres'in boyun yaralanması, kariyerini sonlandırmakla tehdit ediyordu bir gündüz talk-show sunucusu olarak. Bir kez daha, kolayca çürütülen başka bir yanlış iddia.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.