Magazin gazeteleri eşleştirmekle çok meşguldü Tom Cruise Hollywood'da birkaç önde gelen bayanla. Bir yayın, oyuncunun gizli tarihlere gittiğini söylüyor. Kate Winslet . Bu doğru mu? Dedikoducu Polis tuhaf hikayeye bakıyor.Tom Cruise’un Kalbi Kate Winslet ile Devam Edecek mi?

Yakın zamanda, yaklaşan film için bir sahne çekerken, Avatar 2 , Kate Winslet bir sinema filminde Tom Cruise’un su altında en uzun nefes tutma rekorunu kırdı. Yeni fikir Cruise'un bundan etkilendiği söylenemez, aynı zamanda oyuncuyu gerçek hayatta nefessiz bırakmayı da görev edinmiş. Sözde içeriden birinin, Crusie ve Winslet'in birlikte çalışma olasılığını tartışmak için bir dizi gizli tarihleri ​​olduğunu ortaya çıkardı. Bununla birlikte, çıkış, Cruise'un Winslet'e aşık olduğunu ve İngiliz aktrisin başrol oyuncusu olduğundan emin olmak için her şeyi yaptığını iddia ediyor.Tom & Kate’in 'Yeniden Doldurulmuş' Arkadaşlığı Daha Fazlası mı?

Tom çok çekici ve çok ikna edici. Kafasına bir fikir geldiğinde, istediğini alana kadar pes etmez. Ve şu anda, Kate'i istiyor. Bir kaynak, onu büyük zaman geçiriyor, ”diyor. Yayın daha sonra, ikisinin 2009'da Altın Küre'de paylaştıkları özel bir anı not ediyor. “Bundan sonra, Tom su altı çekim rekorunu kırmakla ilgili büyük bir yaygara kopardığında sevmesine rağmen, ondan sonra temaslarını kaybettiler. Kate'in numarasını Leo'dan [DiCaprio] aldı ve ona ulaştı ve ünlü bir şekilde anlaştılar ”diye devam ediyor içeriden. Kaynak, 'güçlerini birleştirmelerini ve senaryoları birlikte okumalarını öneren' kişinin Crusie olduğunu ekliyor.

“Şu anda Birleşik Krallık'ta bir sürü boş stüdyo olduğu için, Hollywood yöneticilerinin hepsi bunun için, bu yüzden en büyük isimlerden ikisinin ellerinde zamanla oturması utanç verici görünüyor. Birlikte, büyük bir hit yapabilecekler. Titanik , 'Kaynak ifşa ediyor. Dergi daha sonra yayın tarihinin zamanlamasını not eder. İmkansız görev yıldızın arayışı kusursuz olduğundan Iraksak aktris son zamanlarda kocasıyla birlikte kamuoyunda görülmedi.“Kate ve Ned için ara sıra cennette bela söylentileri oldu. Yani Tom'la bu yenilenen dostluk şaşkınlık yaratıyor. Tom’un tuhaflıklarının üstesinden gelebilecek biri varsa o da Kate, adamlarını tuhaf seviyor ”diye bitiriyor isimsiz kaynak.

Nefesini Tutmayın, Tom Cruise Kate Winslet'in Peşinde Değil

Evet, Kate Winslet Tom Cruise’un rekorunu kırdı ama bu, oyuncunun artık romantik bir şekilde oyuncunun peşinde olduğu anlamına gelmez. Aslında rapor hiçbir anlam ifade etmiyor. İkisinin birlikte bir proje üzerinde çalıştıklarını veya 'gizli tarihleri' olduğunu doğrulayan başka hiçbir kuruluş olmadı. Artı, Winslet'in göze çarpan bir sorunu da var. mutlu evli bir kadın Edward Abel Smtih'a (Ned). Dedikoducu Polis bu hikaye hakkında uzaktan bile doğru hiçbir şey bulmuyor.

Bu bir sürpriz değil, çünkü magazin gazetesi daha önce Tom Cruises’ın aşk hayatı hakkında çeşitli yanlış iddialarda bulunmuştu. Örneğin, Yeni fikir ayrıca Cruise dedi aşk üçgeni vardı yardımcı oyuncular Hayley Atwell ve Vanessa Kirby ile. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Her iki kadınla da çıkmıyor, ikisi de aynı anda değil.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Julia Roberts Kocası Tarafından Kısa Mesaj Yoluyla Terk Edildi mi?

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.