Reigning Super Bowl MVP'si Tom Brady ve Gisele Bundchen Yaklaşık 12 yıldır evli ve birlikte üç çocuk yetiştiriyor. Bir tabloid, çiftin dördüncü olmaya çalıştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Brady Bundchen'e Katılmak için Bebek 4 Numaralı'

Göre National Enquirer . Tom Brady ve Gisele Bundchen 'dört numaralı bebeği planlıyor.' İçeriden biri, çiftin 'kendi hayatını kutlamak yedinci Super Bowl zaferi ekibine başka bir ek ile. ' Brady’nin Super Bowl galibiyetinden sonra ikisi 'daha mutlu olamazdı' ve 'tüm aile kadroya eklenecek.'İçeriden biri, 'Gisele [çocukları] özel bir teslimat için hazırlıyor ve hatta yeni bir eve taşınma planlarına dahil oldular' dedi. Brady ve Bundchen 'Miami’nin Indian Creek Adası’nda' rüya gibi bir ev 'inşa etmeyi planlayın.' Makale, 'bebek geldiğinde kendi evlerine yerleşmek istiyorlar' diyerek sona eriyor.

Yem ve Anahtar

Bu hikayenin başlığı 'bebeğim hayır. 4 'Brady ve Bundchen'e katılmak için, ancak hikayenin kendisi yalnızca planlama yeni evlerine yerleştikten sonra bebek sahibi olmak üzerine. Önümüzdeki birkaç yıl içinde bir bebeği aktif olarak beklemekle potansiyel olarak planlama arasında dünya kadar fark var. Bu hikaye biraz yem ve değiştir Hikayesi, manşetinin vaatlerini yerine getirmediği için.

O Zaman Daha Fazla Çocuk Sahibi Olmalılar

Bu tabloid, bu dördüncü çocuğun Brady ve Bundchen için 'yedinci Super Bowl zaferini kutlamanın' bir yolu olacağını iddia ediyor. Bu mantığa göre, Brady ve Bundchen'in 2017'de, Brady'nin Super Bowl'u en son kazandığı son kez bir bebekleri daha olması gerekirdi. Brady’nin çocuklarının doğumunun Super Bowl halkalarıyla hiçbir bağlantısı yoktur.

Brady ve Bundchen, 2012'de kızları Vivian'ı karşıladılar ve ne Brady ne de Bundchen başka bir bebek istediklerini açıkça söylemedi. Bu Enquirer hikaye somut kanıtlara değil, söylentilere dayanır. Son zamanlarda çiftin yeni bir ev satın aldı Miami'de, ama bu hiçbir şekilde aileyi genişletmekle ilgili değil.

Kutlama Bebekler

Dedikoducu Polis Yakın zamanda bu gazeteyi, Heather Locklear'ın kutlama bebeği evlat edinmek nişanını vaftiz etmek için. Magazin dergileri, çocuklar hakkında spekülasyon yapmak için nişan veya Super Bowl galibiyetleri gibi mutlu olayları bir bahane olarak kullanır, ancak hikayeler neredeyse hiçbir zaman doğru değildir.

Brady ve Bundchen de sık sık magazin dergileri tarafından hedef alınmaktadır. The Enquirer'ın dergi Yaşam tarzı Bundchen'in istediği iddia edildiğinde Tüm Brady'nin yüzüklerini parçala bir parçası olarak ayrıntılı sahte boşanma hikayesi . İkisi hala mutlu bir şekilde birlikteler, ancak başka bir bebek yapmayı planladıklarına dair hiçbir işaret yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Steve Harvey’in NBC Revenge, FCC Şikayetleri ve Muhtemel Emeklilik

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?

Michelle Obama Evliliği Kurtarmak İçin '1 Milyon Dolarlık Makyaj' mı Yapıyor?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka