Oldu Bugün Göster Çapa Hoda Kotb nişanlısından korktu Joel Schiffman düğünlerinin ertelenmesine gizlice 'sevinmiş' miydi? Bir tabloid, Kotb’un 'sakatlayıcı güvensizliğinin', Schiffman'ın kendisiyle gerçekten evlenmek istemediğinden ve 'rüya düğününün' asla gerçekleşmeyeceğinden endişelenmesine neden olduğu konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis iddialara baktı ve gerçekleri açıklayabilir.

Hoda Kotb Nişanlısının “Soğuk Ayakları” Olmasından Korkuyor

Devam eden koronavirüs salgını, Hoda Kotb’un uzun süredir ortağı Joel Schiffman ile sonbahar düğününü erteledikten sonra, Küre bunu ima etti Bugün Göster yıldızlar nişanlının törene girme konusunda 'soğuk ayakları' olabilir. Kaynaklar, çıkış yapan Kotb'un sonbahar düğününü iptal ettiği için 'kalbi kırıldığını' söyledi, ancak Schiffman'ın gizlice 'gecikmeden memnun kaldığından' korktuğunu söyledi.Düğünü iptal ettiği için çok hayal kırıklığına uğradı. Sonbaharda New York'ta çok güzel olacaktı ve mekanı rezerve ettiler ve davetler hazırlandı. Artı, deli gibi egzersiz yapıyordu, bu yüzden son elbisesini giydirmek için zayıf olacaktı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hoda Kotb (@hodakotb) tarafından paylaşılan bir gönderi

'Kayıtsız Tutumundan' Rahatsız

Kotb'un neden en çok üzüldüğüne kıyasla bunların hepsi soldu, şüpheli içeriden devam etti. Magazin gazetesi tarafından 'gösterişli bir finansçı' olarak tanımlanan Schiffman, sözde çiftin 'nixed evlilikleri' hakkında 'umursamaz bir tavır' sergiledi. Tahmin eden kişi, 'Duygusal bir tepki görmek istedi - ama sahip olduğu tek şey boş bir yüzdü.

Schiffman'ın geçen yılın sonlarında teklif vermesi gerçeğine rağmen, içeriden biri Kotb’un 'sakatlayıcı güvensizliklerinin onu en iyi şekilde elde ettiğini' iddia etti. Kaynak, 'Hoda son derece güvensiz ve hayalindeki düğünün asla olmayacağından ve sonunda yalnız kalacağından endişeleniyor,' dedi. Magazin bu saçma hikayeyi yayınlayalı birkaç ay oldu ve şimdi Dedikoducu Polis söylentiyi tamamen çürütmek için ihtiyacımız olan kanıt var

Wer ist Jennifer Aniston verlobt

İşte Gerçek Gerçekler

Hoda Kotb ile konuştu İnsanlar son zamanlarda nikahlarını erteleme hakkında ve hedef düğünle ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı. Globe’s düzmece anlatı. The Bugün çapa, planın Joel Schiffman'ın ona ilk teklif ettiği yerde Meksika'da evlenmek olduğunu söyledi. Daha şimdiden kaynağın, ikilinin New York'ta evlenmeyi planladığı iddiası dağıldı. Bir destinasyon düğünü için umutları artık 'kartlarda' olmasa da, Kotb 'her zaman bir çeşit sahil düğünü istemesi' konusunda ısrar etti.

Düğün hala devam ediyor ve önümüzdeki yıl yaz aylarında bir süre için yeniden planlandı. Kotb, 'Tabii ki bir sahil düğünü olacak ve muhtemelen bunu New York civarında bir yerde yapacağız.' Röportaj aynı zamanda Kotb’un nişanlısıyla olan ilişkisini de çok anlatıyordu.

O dünya çapında bir baba ve tanıdığımı düşündüğüm en nazik insanlardan biri ... Sanırım bana gösterilen şey, düşündüğüm her şey ve daha fazlasıydı. Ve bunun güven verici olduğunu düşünüyorum.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hoda Kotb (@hodakotb) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kotb, 'güvensizlikler' ve 'tek başına kalacağı' korkusuyla sarsılmış görünmek bir yana, ilişkisinden çok mutlu görünüyor, hatta Schiffman'a geldiğinde 'iyi seçti' diyecek kadar ileri gidiyor. Bu tabloid’in iddiaları, en az incelemeyle teker teker dağıldı, bu da itibarsızların gidişatına eşit. Enquirer .

Bu çıkış daha önce sansasyonel bir rapor yayınladı. Hoda Kotb, Bugün Gösterisi . Açıkça, Kotb hala şovda uzun süredir devam eden bir işe sahip. Çıkış, Kotb'un kovulmasına takıntılı görünüyor çünkü aynı zamanda iddia etti. programdaki popüler sunucunun günleri 'numaralı' idi. Dedikoducu Polis iddianın da yanlış olduğunu belirledi ve zaman bizi haklı çıkardı. Bu tabloid'in hikayeyi yanlış anlama alışkanlığı bir gün onu ısırmak için geri dönecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Brad Pitt, Lady Gaga Romance Brewing

Ben Affleck, Ana De Armas Evliliğe ve Çocuklara Hazır Mı?

Rolling Stone Shoot'ta Miley Cyrus Instagram İçin Yanıp Sönüyor

Alle Wayans Brüder

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.