Patronlar Bugün düşürmeye istekli göster Jenna Bush Hager ve onun yerine Başkan Joe Biden’ın kızı Ashley mi? Kaynaklar bir tabloid'e, Hager'ın büyüleyici olan hakkında endişelenmesi gerektiğini söylüyor. Ashley Biden popüler gündüz haber şovundaki yerini alıyor. Dedikoducu Polis söylentiye bakıyor.Ashley Biden Jenna Bush Hager’ın ‘Bugün’ Gösterisine Katıldı mı?

Son sayısına göre National Enquirer , Jenna Bush Hager'ın yakında değiştirileceği konusunda endişelenmek için bir nedeni olduğu varsayılıyor. Bugün göstermek. Çıkışla konuşan kaynaklara inanılırsa, gösterideki NBC 'patronları' Ashley Biden'ı işe almak için can atıyor. 'The Bugün şov ilk kızları işe almayı seviyor, ”diye açıklıyor kaynak.Dedikoducu, 'Chelsea Clinton ile başladı,' diye devam ediyor, 'sonra Jenna Bush Hager ve şimdi Başkan Joe Biden’ın kızı Ashley’nin peşindeler.' Kaynak, Hager'ın işi için 'endişelenmesi' gerektiğini söylüyor, çünkü 'Ashley çekici ve şık ve' şu anda 'hissediyor, oysa Bush dönemi çok uzun zaman önce görünüyor.' Ancak, Hager’ın sözde arkadaşları 'endişeli değil'.

'Bugün', Başkanlık Kızlarını İşe Almayı Seviyor - Kaynak

Sözde bir arkadaş 'TV'de olmak göründüğünden çok daha zor' diyor. Bu kaynak, eski Başkan Bill Clinton'ın kızı Chelsea Clinton'ın 'berbat' olduğunu ekliyor. The Bugün şovun 'Prens William’ın karısı, kız kardeşi Kate ile yakınlaşmak için Pippa Middleton’ı tutmaya çalıştığı' da iddia edildi. Bu çok çabuk bitti. ' Tabloid, sahte anlatısını sürdürmek için Middleton'ı işe alma baskısının arkasında kimin olduğu konusunda kasıtlı olarak belirsiz.İşte Gerçekte Olanlar

Açık olmak gerekirse, Sayfa Altı 2019'da bildirildi o rezil eski Bugün şov yıldızı Matt Lauer, bir zamanlar Middleton'un işe alınması için kampanya yapmıştı, ancak gösterideki patronlar nihayetinde reddetti. Kaynaklar ayrıca, Middleton'un, Buckingham Sarayı'ndan kraliyet ailesini herhangi bir şekilde utandırmaktan kaçınması için baskı aldığı bildirildiğinden, bu itmeden rahatsız olduğunu söyledi.

İronik bir şekilde, içeriden birileri magazin gazetesine Ashley Biden'ın şovda 'konuk olarak yer almaktan mutlu olacağını', ancak 'tam zamanlı bir TV işiyle ilgilenmediğini' söylüyor. Ashley'nin dizide normal bir işe girmekle ilgilenmediği varsayılırsa, neden Jenna Bush Hager'ın endişelenmesi gerekiyor? Hager şovdaki en popüler sunuculardan biri olduğu için şov patronlarının yeni yetenekler, özellikle de ilk etapta işle ilgilenmediği bildirilen biri üzerinde kumar oynaması inanılmaz derecede düşük bir ihtimal.

Dedikoducu Polis yardımcı olamaz ama Enquirer hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda şüphelenmek Bugün yıldızları göster çünkü tabloid genellikle hikayeyi tamamen yanlış anlar. Gölgeli dergi bunu bildirdi Hoda Kotb, Bugün göstermek Savannah Guthrie ve Jenna Bush Hager tarafından. Bu kesinlikle yanlıştı ve üç kadın aslında çok iyi arkadaşlar ve birbirlerine saygılılar. Ayrıca, kısa bir süre önce, Kotb'un Guthrie’nin gündüz haber programındaki sözde özel muamelesini kıskandığını iddia ettiği iddiasını çürütmüştük. Açıkçası, bu tabloid şovun perde arkasında devam eden ilişkilere dair hiçbir fikre sahip değil.