Sharon Osbourne yüzü oldu Konuşma ve oyuncu kadrosunun en uzun süredir görev yapan üyesi olarak, genellikle şov hakkındaki birçok söylentinin temelini oluşturuyor. Bir çıkış, Osbourne'un ve programın, devam ettirilmesi gereken bir hile nedeniyle CBS’nin kesme bloğunda olduğunu bildirdi. Drew Barrymore etrafında. İşte bildiklerimiz.

ist Garth Brooks immer noch mit Trisha Yearwood verheiratet

'Konuşma' Bu Dünya İçin Uzun Değil

'Drew Duyulmak İçin 'Konuşmayı' Kısaltmalı', sayfadaki kötü şöhretli Straight Shuter sütununu okuyor National Enquirer . Gazeteye göre, Barrymore’un talk şovuna ihtiyaç duyduğu desteği başka bir program pahasına sağlamak için planlar harekete geçiyor. 'Öldürüyor Konuşma Sharon Osbourne ile tek umut olabilir Drew Barrymore’un akıl almaz konuşma şovunu kurtarmak için! ' çıkışı ilan eder.'Yalnızca 600.000 izleyiciyle Drew’un şovu çok daha uzun süre hayatta kalmayacak - ve Konuşma sayılar bir taş gibi düşüyor , ”Diye açıklıyor içeriden biri. “Gösteri Julie Chen için, o zamanki CBS patronu olan Les Moonves tarafından bir yıldız aracı olarak yaratıldı. Artık hem Julie hem de Les dışarıda olduğuna göre, gidebilir. '

Gösteri İptal Edilecek mi?

Belli bir noktada, hem Barrymore hem de Osbourne’un şovları son bölümlerini yayınlayacak. Bu, hayatın ve şov dünyasının kaçınılmazlığıdır ve bunu bilmek sektör içerisinden bir kişi gerektirmez. Bu 'kaynak' ın sağladığı küçük bilgiler en iyi ihtimalle yanıltıcıdır ve en kötü ihtimalle düpedüz yanlıştır. Konuşma Sara Gilbert tarafından sahnelendi ve yaratıldı sonra programlamada bir boşluk doldurmak için Dünya dönerken sonuçlandı. Programın başlangıcı olan 54 yıllık bir şovun sonuydu, Julie Chen ile bir şova gerek yoktu.

Daha fazla, Chen sekizinci sezonundan sonra gösteriden ayrıldı Moonves'in Eylül 2018'de cinsel istismar ve tacizle suçlanmasının hemen ardından. Konuşma Moonves’un karısı için bir araçtı, neden üç sezon daha ortalıkta kaldı? Program iki yıl önce çıkış yolundaysa, CBS neden yeni yetenekleri işe almaya ve şovu bu kadar yoğun bir şekilde tanıtmaya devam etsin? Bu saçmalık ve daha da kötüsü, kötü şöhretli çıkış noktasının bunu tartışmaya ilk kez karar vermesi değil Moonves bir şekilde tek başına sorumluydu için Konuşma Onun ayrılışını çevreleyen suçlamalara ya da programı yöneten kadınların çabalarına dair bir ipucu bile vermeden varoluşu.

Barrymore İçin Sırada Ne Var Bilmiyoruz

Nasıl iptal etmenin mantığı veya açıklaması yok Konuşma Drew Barrymore’un hiç kuşkusuz yıldızlardan daha düşük puanlarını kurtaracaktı. Nasıl olduğunu bu kadar çok duymamızın nedeni Konuşma başı dertte çünkü şov hala çok popüler - bir programın magazin dergileri bile bahsetmediğinde tehlikede olma olasılığı çok daha yüksek. İçin Konuşma , yakında olacaklarından şüpheliyiz. Sonuçta, Enquirer geçen yıl bu hikayenin tam tersini basmış, Barrymore o kadar başarılı olurdu ki mahvolurdu Konuşma iptal etmek için. Gerçek, onu takip etmedi, bu yüzden tabloid tonunu değiştirdi.

ist Faith Hill eine Scheidung bekommen

The Enquirer yanlış bir şekilde Hoda Kotb'un zorbalığa uğradığını bildirdi kapalı Bugün , Kelly Clarkson terk etmeyi planlıyordu Ses kişisel drama üzerine ve Conan O’Brien TBS'de zorla çıkarıldı . Magazin gazetesi adını ünlüleri göz ardı ederek yapmış olabilir, ancak çıkışın televizyon endüstrisi hakkında herhangi bir meşru kavrayışa sahip kaynaklar konusunda son derece yetersiz olduğu oldukça açık. Dedikoducu Polis Drew Barrymore'a veya şovuna ne olacağını tahmin edemiyoruz, ancak bu yanıtları bu dergide bulamayacağımızdan emin olabiliriz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Mila Kunis schwanger mit Zwillingen

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.