Dır-dir Sharon Osbourne tüm arkasında son döküm sarsıntıları Konuşma ? Kaynaklar, bir tabloid'e, 'gündüz diva festivalinin' Osbourne’un 'iktidarı ele geçirmesi' sonucunda son günlerini beklediğini ve eski yardımcı sunucularının, Marie Osmond ve Havva , sonuç olarak gösteriden kaçtı. Dedikoducu Polis araştırır.

Sharon Osbourne, Eve İçin Suçlanacak, Marie Osmond Çıkışları?

Son aylarda, yüksek profilli iki ayrılma oldu Konuşma : müzik efsanesi Marie Osmond, tek bir sezonun ardından Eylül ayında gösteriden ayrılma kararını açıkladı ve dört sezon boyunca şovda olan Eve, Konuşma 2 Kasım'da National Enquirer bu hafta, Sharon Osbourne'un popüler yardımcı ev sahiplerinin ani ve 'zarar verici' ayrılmalarının nedeni olduğunu bildirdi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

The Talk (@thetalkcbs) tarafından paylaşılan bir yayın

Hem Eve hem de Osmond ayrılma nedenlerini açıkladılar. Eve, kocasıyla birlikte İngiltere'de yaşadığından, Covid-19 seyahat kısıtlamaları onun ayarlanmasına engel oldu. Osmond daha önce ailesiyle zaman geçirmek ve diğer projelere odaklanmak istediğini söylemişti.

'Acımasız' Sharon Osbourne gösteriyi mi devralacak?

Kadınların çıkışları ile ilgili açıklamalarına rağmen, Enquirer ve şüpheli kaynakları, gösteriden ayrılmalarından Osbourne'un gerçekten sorumlu olduğu konusunda ısrar etti. Kaynak, suçlamanın çoğunun Julie Chen'den sonra gösteriyi devralma çabalarında 'acımasız' olduğu varsayılan 'kendini tanıtma' Sharon Osbourne'a düştüğünü açıklıyor. Konuşmalar eski moderatör, geçen yıl gösteriden ayrıldı.

Sharon, artık sorumlu olduğunu açıkça belirtti. Diğer bayanlar, destekleyici kadroya indirgenmekten heyecan duymuyor!

Kaynağa göre, Osmond gitmek zorunda kaldı çünkü o 'Sharon'dan daha büyük bir yıldızdı ve bundan hoşlanmadı!' Kaynak, Osmond'un aynı zamanda 'Sharon'a karşı çıkan tek kişi' olduğunu ve sadece 'çıkışının kızaklarını yağlandırdığını' belirtti. Yapımcıların Osbourne'a karşı giderek büyüyen bir 'hayran tepkisi' olduğunun farkında olsalar da, kaynak onun 'dizide boğucu bir etkisi' olduğu konusunda ısrar ediyor. Dolayısıyla endişelerine rağmen yapımcılar bu konuda hiçbir şey yapmayacak.

Wer ist Tricia Yearwood verheiratet mit

Sharon'un bu şekilde yönetimi devralması herkes için bir engel. Hayranlar açıkça ondan hoşlanmıyor ve diğer ev sahiplerinden uzaklaşıyor. Bu devam ederse… onlar sonsuza dek konuşulacak!

Sharon Osbourne, yardımcı ev sahiplerini uzaklaştırmadı. Aslında, Sara Gilbert gibi gösteriden çoktan ayrılmış ortak sunucular arasında bile oldukça popüler görünüyor. Makale, devam eden koronavirüs salgınından kısaca bahsediyor, ancak aptalca bunu Marie Osmond ve Eve'in ayrılmalarının arkasındaki ana sebep olarak görmüyor. Osmond, koronavirüs öncesi gösteriye katıldı ve açıkça farklı bir kurulum bekliyordu. Ancak pandemi başladıktan sonra, gösterinin daha sanal bir biçime geçirilmesi gerektiği açıktı, Osmond bunun için kaydolmadı. Hem Osmond hem de Osbourne'un kötü kan iddialarını reddetti ikisi arasında. Bu çıkış, bu yanlış anlatıyı zorladı son aylarda birçok kez ama bu iddiaları doğru yapmaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor Başına Ana de Armas ile Ayrıldıktan Sonra Ben Affleck 'Kalbi Kırık' ve 'Kendini Açlıktan Çekiyor'

Rapor: Portia De Rossi 'Deneme Ayrılığı' İstiyor, Ellen DeGeneres İkinci Şans İçin 'Yalvarıyor'

'Kraliçenin Gambiti' Yıldızı Anya Taylor-Joy, Garip Göründüğünü Düşündüğünü Kabul Etti, Biz Katılmıyoruz

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.