Nereden Amerikan İdolü -e Kelly ve Ryan ile yaşamak , Ryan Seacrest neredeyse tüm bu bin yıldır televizyon ve radyonun fikstürü olmuştur. Bir tabloid, sağlığı risk altında olan hayatının artık kontrolden çıktığını bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.Wo ist Blake Sheltons Ranch?

'Sevgilisini Ve En Büyük Nakit İnekini Kaybetti'

Göre Küre , 'düzensiz' Seacrest, 'arkadaşların bir müdahale hakkında düşünmesiyle' 'şişirilmiş bir münzevi' haline dönüşüyor. Onun Shayna Taylor ile ayrılık ve iptali Kardashians ile tutmak bildirildiğine göre, 'günlerce kendini kapatarak, arkadaşlarından ve iş arkadaşlarından gelen çağrıları görmezden gelerek ve yalnızca mesajlara yanıt vermesine' neden oldu. Seacrest’in hayatı 'trajik kuyruk dönüşü' devam ederken, işlerde bir sağlık müdahalesi olabilir, diyorlar.Dergi, Seacrest'in 'yüzünü abur cuburla doldurmaya' bile başladığını savunuyor. Bir kaynak, 'hijyenini ve egzersiz rutinini ihmal ettiğini' de söylüyor. İçerdekiler, 'yapacağı' endişelerine işaret ediyor küçük bir felç geçirdi açık Amerikan İdolü 'Ayrıca, arkadaşlar da' sağlık sorunları olduğundan 'endişeleniyorlar. Makale, 'arkadaşları onun bu şekilde gitmesine izin vermeyecekler' diyerek sona eriyor.

Instagram'ı Kontrol Edelim

Bu makale Seacrest'in hijyenine bir bakış atıyor ve onun 'tıraşsız' bir pislik olduğunu söylüyor. İşte Seacrest'in kelimenin tam anlamıyla tıraş olduğu yeni bir Instagram fotoğrafı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) tarafından paylaşılan bir yayın

Tabloid, Seacrest'in 'yüzünü abur cuburla doldurması' konusundaki düşüncesini kanıtlamak için Seacrest'in yemek yerken bir fotoğrafını kullanıyor. İşte Seacrest'in bizzat Instagram'da yayınladığı, seçim gününün neden olduğu aşırı yeme hakkında bir şaka olan fotoğraf.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) tarafından paylaşılan bir yayın

Magazin dergisi, Seacrest’in sarmalının kısmen iptal edilmesinden kaynaklandığını iddia ediyor. KUWTK . İşte Seacrest'in serinin sonunu tartıştığı ve her şeyden çok gurur duyduğu bir video.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) tarafından paylaşılan bir yayın

Bu hikayenin hemen hemen her bir parçasını çürütmek için Seacrest'in Instagram hesabına yalnızca hızlı bir şekilde baktı. Seacrest her zamanki gibi talep görmeye devam ediyor ve hayatının kontrolden çıkmasıyla ilgili bu hikayede hiçbir gerçek yok. Seacrest'e yakın bir kaynak güvence verdi Dedikoducu Polis bu çılgınca aptalca bir hikayeden başka bir şey değildi.

Görünürde Orijinal Hikaye Yok

Dedikoducu Polis Seacrest'in sağlığının neden tabloid tarafından bu kadar hedef alındığından emin değiliz, ancak bir model fark ettik. National Enquirer daha önce Seacrest’in sağlık sarmaldı iptali nedeniyle KUWTK . Tanıdık geliyor, değil mi? Bundan kısa bir süre sonra, ' akut yorgunluk sendromu . ' Bu yorgunluk hikayesini, uydurma olduğu gerekçesiyle reddeden Seacrest'e yakın güvenilir bir kaynağımız tarafından yayınladık. Seacrest'in sağlığı, bu söylentilere rağmen mükemmel olmaya devam etti.

Hasta Ünlüler Dergi Satıyor

Küre sağlık riski olan ünlüler hakkında hikayeler basmayı seviyor. Seacrest'in eski olduğunu söylüyordu Amerikan İdolü ortak yıldız Simon Cowell may uzuvlarının kontrolünü kaybetmek bir bisiklet kazasının ardından. Kaza Cowell'i hastaneye gönderirken, hiçbir zaman 'başarısız sırt sendromu' riski yoktu. Ünlülerin aşırı yemek yemesiyle ilgili başka bir hikaye için, bu tabloid kısa süre önce Tyra Banks dedi yemeyi bırakamadım . Banks'ın 'şişko' ve 'pulları kıran' 'kıvrımlı bir elbise askısı' adlı şişman utanç verici makalesi. Banks'ın bir temsilcisi bu hikayeyi reddetti.

Bir müdahale sahneleyen arkadaşlarla ilgili başka bir hikaye için bu tabloid, Johnny Depp’in arkadaşlarının kendisinden endişelendiğini söyledi. Noel'e gelmezdi geçen yıl. Noel'e kadar ulaştı ve Depp veya Seacrest'in gerçek arkadaşlarının konuşacağına inanmak zor. Küre . Bu hikaye, Seacrest'i lekelemeyi amaçlayan bir dizi mecazdan biraz daha fazlasıdır ve ciddiye alınmamalıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney’nin Amal’dan Kaçtıktan Sonra ‘Rocks’ Evliliği?

Lori Loughlin’in Hapishane Deneyimi: Şimdiye Kadar Nasıl Gidiyor?

Kate Middleton, Prens William'ı İlişki İddiası Ortağıyla Temasa Devam Etti mi?

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Baldwin Aile Ağacı: Alec Baldwin'den Hailey Bieber'a Herkes

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.