Oldu Ryan Gosling’in aile 'bıkmış' onun uzun süredir ortağı , Eva mendes , oyuncuyu 'Los Angeles'ta sanal bir mahkum' tutmak için mi? Bir tabloid, Gosling'in giderek daha uzaklaştığını ve ailenin Mendes'in onu kasıtlı olarak kendine sakladığından şüphelendiğini iddia etti. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve işte keşfettiklerimiz.Eva Mendes Ryan Gosling'i Ailesinden Tutuyor mu?

Star geçenlerde Eva Mendes'in Ryan Gosling’in ailesi arasında en popüler kişi olmadığını bildirdi. Kaynaklar, Gosling'in akrabalarını ziyaret etmek için Kanada'ya gitmesinden bu yana 'yıllar' geçtiğini ve ailenin sözde suçu doğrudan Mendes'e işaret ettiğini söyledi. Şimdi, kaynaklar, Gosling’in ailesinin iddiaya göre Lala Land aktör 'yemek servisi' çok neredeyse on yıllık partnerine fazlasıyla. ' Bir yan panelde, çıkışta Gosling’in 2007 kırmızı halı görünümünün bir fotoğrafı vardı ve burada annesi Donna ve kız kardeşi Mandi'yi randevuları olarak getirdi.Ryan Gosling kırmızı halıda kız kardeşi, sol ve annesi arasında duruyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Gosling’in Ailesi 'Temas Eksikliğinden' 'Bıkmış'

Mendes'in Gosling'i karanlıkta tuttuğunun kanıtı olarak, çıkış, Mendes'in son Instagram gönderilerinden birine işaret etti: 'Dünyanın herhangi bir yerinden çok erkeğimle evde olmak yerine. Çıkış gereksiz yere 'Ve bu sadece sorun' dedi. Bir kaynak Gosling'in 'özellikle salgın sırasında bir ev sahibi olarak mutlu' olduğunu ilan etse de, kaynak aynı zamanda oyuncunun ailesinin 'iletişim eksikliğinden dolayı üzgün' olduğunu kaydetti.

Onu Los Angeles'ta sanal bir mahkum olarak tuttuğu için Eva'dan bıkmışlar. Onu özlüyorlar ve onu uzak tuttuğu için onu suçluyorlar.

Eva Mendes pembe bir elbise giyerken Live filmi için fotoğraf görüşmesine katıldı

(lucacavallari / Shutterstock.com)Dedikoducu Polisin Çekimi

Magazin dergisinin dünyanın her yerini etkileyen devam eden koronavirüs salgınından geçerken bahsetmeyi seçmesi oldukça ironik. Gosling'in son aylarda Kanadalı akrabalarından uzak durmasının temel nedeni bu olabilir. Çıkış, Gosling'in ailesini görmesinin üzerinden 'yıllar' geçtiği konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis . Gosling ve Mendes özellikle kişisel yaşamları söz konusu olduğunda, herkesin bildiği gibi inanılmaz derecede özel insanlardır. Çiftin, Gosling’in ailesini her görmeye gittiklerinde paparazzileri davet etmesi pek olası değildir. Belki de bu yüzden bu hiçbir şey bilmeyen kaynak, Gosling'in ailesini görmediğini düşünüyordu.

Bahsetmişken, kaynak neden Gosling’in hayatlarındaki yokluğunun hangi aile üyelerinin küçümsendiğini söylemedi? Annesi kendini ihmal edilmiş mi hissediyor? Ya kız kardeşi? Yoksa bu Gosling'in çocukluğundan beri görmediği rastgele bir kuzen mi? Kimse bilmiyor çünkü kaynak asla ayrıntı vermiyor. Şikayeti tam olarak kimin yaptığını bilmeden, bu bilgiyi doğrulamak neredeyse imkansızdır, bu, magazin dergisinin ve neredeyse kesin olarak uydurma kaynağının umduğu bir şeydir.

Ayrıca alıntı Star Mendes'e atıflar tamamen bağlamın dışında tutulmuştu. Mendes, sahilde koşarken çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaştı ve uzun süredir evden çıkmadığını söyleyerek şaka yaptı. Bir trol fotoğrafa yorum yaparak, Mendes'nin Gosling'i evden daha fazla çıkarmasını önerdi ve Mendes'in 'erkeğimle evde olmayı tercih edeceği' cevabına yol açtı. Bu kapsamlı bir ifade değildi, sınırlarını aşan bir hayrana hak ettiği alkışlardı. Mendes'in Gosling'i ailesinden tuttuğunun veya kontrol ettiğinin kesinlikle bir kanıtı değil.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Eva Mendes (@evamendes) tarafından paylaşılan bir gönderi

Clueless Tabloid

Bu tabloid, Eva Mendes'in Ryan Gosling'le ilişkisi konusunda pek de bir otorite değil. Dergi, son birkaç yılını çiftin her an ayrılacağını tahmin ederek geçirdi. 2017'de bildirdi ki çift ​​ayrıldı Emma Stone için bir 'çığlık maçı' yaptıktan sonra. Bu% 100 yanlıştı, Dedikoducu Polis bildirildi. Benzer şekilde yanlış da, tabloid'in iki yıl sonra çiftin ayrıldığı haberiydi. Gosling’in Claire Foy ile ilişkisi hakkında . Magazin dergileri, Mendes'i sahiplenici, kıskanç bir canavar olarak resmetmeye bayılırken, bu gerçeklikten daha uzak olamaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

George Clooney lässt sich scheiden

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prince Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.