Yaptı Robert Pattinson ve Suki Waterhouse kilitlenme sırasında hamile kalmak mı? Bir tabloid, ikilinin ilk çocuklarını beklediklerini iddia etti, ancak ikisinin yeni bebeği koridorda koşmak için bir bahane olarak kullanmayacağında ısrar etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı.

Namen neuer Kinder auf dem Block

Suki Waterhouse, Robert Pattinson’ın İlk Çocuğuna Hamile mi?

Temasta daha önce bu bahar Robert Pattinson ve model kız arkadaşı Suki Waterhouse'un bir bebek sahibi olduğunu bildirdi. Sözde bir 'arkadaş' magazin gazetesine 'Kilitleme sırasında hamile kaldı' demişti, bu Pattinson ve Waterhouse'un arkadaşları için tahmin edilebileceği kadar büyük bir şok değildi.Robert Pattinson bir film galasında siyah desenli bir takım elbise giyiyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Bir süredir aile kurmak istemekten söz ettikleri için bu büyük bir sürpriz olmadı.

Düğünde Telaş Yok

Kaynak kurnazca ekledi, 'Kendini izole etmekten en iyi şekilde yararlanıyorlar, bu kesin.' Şüpheli 'arkadaş', şüpheli 'arkadaş' diye ekledi. Kaynak, 'Bir noktada evlenecekler ama aceleleri yok,' diye itiraf etti.

ist Jaden Smith, der heiratet

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) tarafından paylaşılan bir gönderi

Dedikoducu Polisin Çekimi

Magazin iddiasını yayınladığından bu yana birkaç ay geçti, bu da Suki Waterhouse'un çoktan doğum yapmış veya doğmak üzere olması gerektiği anlamına geliyor. Son paparazzi çekimleri Waterhouse'un bir bölümü onun hâlâ her zamanki kadar ince olduğunu ve hiçbir dev 'bebek yumruğu' olmadığını gösteriyor. Model ayrıca son birkaç aydır gizlice doğum yapmadı. Çıkış, hikayeyi basitçe uydurdu ve belli ki kimsenin tahmini hatırlamayacağını umuyordu. Dedikoducu Polis her zaman hatırlar.

Wie oft war Ron White verheiratet?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kasırga romantizminden beri onun Alacakaranlık ortak yıldız Kristen Stewart, magazin dergileri Robert Pattinson’ın flört hayatına takmış durumda. Belki de bu aşikar saplantının nedenlerinden biri, Pattinson'ın kişisel hayatı hakkında ne kadar özel olduğundan ve bu özel doğanın, Stewart ile ilişkisi .

Nedeni ne olursa olsun, magazin gazeteleri uzun zamandır Pattinson'u hem kişisel ilişkileri hem de kariyeri ile ilgili bariz şekilde yanlış söylentilerle hedef aldı. Suki Waterhouse ile çıkmadan önce, Pattinson’un şarkıcı FKA Twigs ile ilişkisi genellikle süpermarkette dedikodu bezleri hakkında yazılırdı. Bu satış noktaları ayrıca temelsiz bir şekilde spekülasyon yaptı Pattinson hala kapalıydı eski kız arkadaşı Stewart hakkında. Söylentiler, Pattinson'un aslında onlar hakkında konuştuğu noktaya ulaştı, yakında baba olacağını ve evlenmeyi planladığını iddia eden çeşitli söylentileri yalanladı. Aktör bu söylentileri yalanladı , bakkal gazetelerinin Pattinson’ın hayatıyla ilgili herhangi bir alakalı veya doğru bilgiye gitmek için yanlış yer olduğunu kanıtlıyor.

christie brinkley und john mellencamp heirateten

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick Breaking? Rapor Başına Taşınıyor

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani 'Ses' in Perde Arkasında Dövüşüyor

Rapor: Dakota Johnson, Chris Martin Maldivler'de 'Üç Günlük Destinasyon Düğünü' Planladı

Brad Pitt, Margot Robbie'yi Yeniden Kırıyor mu?

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Kocasıyla 'Yap ya da Ayrıl' Tatili?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.