Dır-dir Reese Witherspoon ve Jim Toth bir ayrılığın eşiğinde? Bir tabloid, Witherspoon’un 'gelişen başarısının onları parçalara ayırmak olduğunu' iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.Wie alt sind die Baldwin-Brüder?

'Reese Ve Jim Boşanma Şok Edici'

Göre Kadınlar Günü Reese Witherspoon ve Jim Toth'un 10 yıllık evliliği 'boşanmaya gidebilir'. İçeriden biri, bir zamanlar mutlu olan çiftin 'evliliklerini yürütmek için mücadele ettiğini' söyledi. Seçim star 'Jim'le zor zamanları atlatmaya çalıştı' ama son birkaç yılda Reese’in lüks yaşam tarzına 'gittikçe daha az aşık' oldu. 'Kaynak, Witherspoon'un 'tüm ışıltıyı ve ihtişamı sevdiğini, Jim ise daha çok göze batmayan bir adam olduğunu' söylüyor. Kariyerleri farklı yönlere doğru ilerlediğinden evlilikleri “yaklaşık iki yıldır çalkantılı”. Makale, Quibi'nin başarısızlığı , Toth'un da bir çekişme kaynağı olarak yönetici olduğu, feshedilmiş bir yayın platformu.

Toth, 'ticari başarısızlığını Reese'in devam eden başarılarıyla uzlaştırmakta' zorlanıyor. İkisi mahkemeye çıkarılırsa, 'özellikle bir velayet anlaşması imzalamaları gerekeceğinden, işler karışacak gibi görünüyor.' Makale iyimser bir notla sona eriyor, 'umut, sorunlarını çözüp aynı sayfaya geri dönebilmeleridir.'İyi Yapıyorlar

Quibi'nin sonu birden fazla hikayeye yol açtı aynen bunun gibi . Toth, Hollywood'da yıllardır çok başarılı bir ajan oldu, bu yüzden mali açıdan gayet iyi. Toth ve Witherspoon yakın zamanda görüldü köpekleri yürüyüşe çıkarmak , yani her şey yolunda görünüyor.

Gösterişli Yaşam Tarzı?

Bu tabloid, Witherspoon’un 'gelişen başarısından' sanki son zamanlarda profesyonel yaşamında bir şeyler değişmiş gibi bahsediyor. Önce Yasal sarışın yıldız ve Toth evlendi, o zaten bir Hollywood megastarı ve Akademi Ödülü sahibi oldu. Yaşam tarzı birdenbire her zaman olduğundan daha parlak bir şeye dönüşmedi.

Witherspoon'un Kötü İtibarı

Bu tabloid, Toth ve Witherspoon’un evliliği hakkında düzenli olarak sahte bilgiler veriyor. 2019'da Toth'un partisinden bıkmış onun olduğunu söyledikten sadece aylar sonra programından bıkmış . Dedikoducu Polis Ayrıca Witherspoon'un bekarlığa veda pedine taşınmak ve hakkında uzun bir hikayeyi çürüttü Zalim niyetler yıldız olmak başka bir adamla yakalandı .Ist Gwen Stefani schwanger?

Bu tabloid, Witherspoon ve Toth hakkında o kadar çok hatalı hikaye yayınlıyor ki, bu boşanma hikayesine güvenmeyi imkansız kılıyor. Witherspoon’un başarısı yeni bir şey değil ve çift gayet iyi durumda görünüyor. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozuyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Reese Witherspoon’un Draper James'i Dahil Olmak Üzere Gerçekten Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Marka

Liam Hemsworth und neue Freundin

Reese Witherspoon, Televizyon Şovunda Meghan Markle ile Hala Çalışıyor mu?

Reese Witherspoon 'Zorlu' Kocası İşe mi Giriyor?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.