Reba McEntire Erkek arkadaşıyla geçirdiği zamandan gerçekten keyif alıyor gibi görünüyor Rex Linn Son zamanlarda, ancak bir rapor, işlerin göründüğü kadar iyi olmadığını söylüyor. Hatta ilişkisini tamamen riske atıyor bile olabilir. İşte bildiklerimiz.

Wann ist deine Melly ins Gefängnis gegangen?

Reba Erkek Arkadaşını Uzaklaştırıyor mu?

Star ilişkiyi 'Reba: Zaten Rex Kuruyemiş Kullanıyor!' başlıklı bir parçada anlatıyor. Çıkış, görünüşte sevimli çift için 'balayı bitti' gibi göründüğü için ikisinin 'aşık olup olmadıklarını' sorar.İsimsiz bir kaynak, McEntire'un “boğucu” davranışıyla ilk kavgalarından sorumlu olduğunu söylüyor.

'Reba ve Rex birlikte olmadıklarında, aramalar ve mesajlarla onu çılgına çeviriyor,' diye açıklıyorlar. 'Ne yaptığını ve kiminle yaptığını soracak ve çoğu zaman tek başınadır.'

İkisi gerçekten bir arada olsa bile, çıkış, McEntire 'ne yediklerinden Rex'in nasıl giyindiklerine kadar her şeyi dikte ettiği' için hala kötü olduğunu ekliyor. Görünüşe göre, arkadaşları sevdiği adamı kaybetme riskini göze almasın diye ona 'dizginleri gevşetmesi' için yalvarıyorlar. Kaynak, 'Bundan yorulabilir ve yürüyebilir' sonucuna varıyor.

Rex Linn ve Reba McEntire'de Neler Oluyor?

Bu, göze çarpan bir magazin trendi olmaya başlıyor. Erkek arkadaşını maskaralıklarıyla duvara iten ülke efsanesiyle ilgili tüm anlatı, birkaç kez şimdiden ortaya çıktı ve ilk olarak National Enquirer Aralık ayının sonundan hemen önce. Bu hikayeye çok benzer şekilde, McEntire’ün yakın çevresini tartışan ilk hikaye, ona görünüşte kontrol etme yollarını gevşetmesini söylüyorum yoksa onu uzaklaştırırdı. Ayrıca, ona 'her saat' aralıksız mesaj attığını ve ona yer vermeyi reddettiğini iddia etti.

Trisha Yearwood und Garth Brooks Scheidung

The Enquirer McEntire daha çok Linn'e anlatmaya odaklanmış olsa da, bu ayın başlarında bu hikayenin bir versiyonunu tekrarladı. ne yiyip ne yiyemedi . Şimdi öyle görünüyor Star McEntire, erkek arkadaşının diyetini ve muhtaç metinlerini kontrol etme fikrini bu makalede anladı ve onunla birlikte koştu. Neyse ki, ikisinin ilişkisinin, magazin dergisinin tasviri gibi olmadığı aşikar.

Geçen hafta birlikte sinemaya gittiler ve tiyatro atıştırmalıklarının lezzetli bir yayılışının tadını çıkardılar , yani diyetiyle ilgili ona patronluk taslamıyor. Linn's moda aynı görünüyor her zaman olduğu gibi - bu mantıklı, ona çok yakışıyor - bu yüzden onu seçimlerine zorlamıyor. Ülke efsanesine yapılan bu yaratıcı olmayan bir kazı teşebbüsü zayıf, yorgun ve bariz bir şekilde yanlıştır. Reba'nın sevgilisiyle rahatlamasına izin ver, Star ve diğer gazetecileri bu aşağılayıcı anlatıya el atmaya teşvik etmeyi bırakın. Bütün bu olayda muhtaç görünen tek şey, magazin dergisinin ülkenin en sevilen yıldızlarından birini karalayarak çaresizce dikkat çekmesi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Justin Timberlake & Jessica Biel

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.