Sonrasında Oprah Winfrey röportaj, bir çıkış diyor ki Kraliçe Elizabeth tekme attı Prens Harry sıra dışı. Dedikoducu Polis içine baktı ve işte bulduğumuz şey.

'Harry Tahta Çıkıyor'

Göre Küre , 'Öfkeli Kraliçe Elizabeth, kraliyetten dönme kararı verdi Prens Harry'nin cezalandırılması veraset dışı , kendisi ve yüksek bakım gerektiren eşi Meghan'ın ASLA tahta oturmayacağını garanti ediyor. ' Kraliçe Elizabeth 've kıdemli aile üyeleri, onu Britanya'yı yönetmekten alıkoymak için anayasa değişiklikleri emri verdiler.' Bunun nedeni Prens Harry ve Meghan Markle’ın Kraliçe Elizabeth’i 'öfkelendiren' 'TV ihaneti' idi.Ciddi anlamda?

Dedikoducu Polis hemen durması gerekiyor. Birincisi, magazin dergisinin burada Sussex Düşesi'ni 'yüksek bakım' olarak adlandırmasına gerek yok. Sadece nefret uğruna bir pot fotoğrafını çekmek istiyordu. Dahası, magazin gazetesi tüm büyük harflerde 'asla' kelimesini basmıştır ki bu, gerçek haber hikayelerinin asla yapamayacağı bir şeydir. Sadece ilk cümleden, bunun Sussexes'e saldıran sansasyonel, nefret dolu bir hikaye olduğunu biliyoruz, ki bu tabloid'den yeni bir şey değil.

Hikaye tam olarak şunu iddia eden tabloidden bekleyeceğiniz şeydir. Markle düşük yaptı. . Prens Harry'yi 'Kaliforniya'da bir Hollywood hükümdarı gibi yaşamak ve soyundan milyonlar elde etmek' istemekle suçluyor, biliyorsunuz ki kraliyet ailesinde kalsaydı bunu yapmak çok daha kolay olurdu. Kraliçe Elizabeth'in 'haysiyetsizlikleri ve kraliyet ailesinde olup bitenleri bir sır olarak saklama geleneği nedeniyle gözü kapalı ve aşağılanmış' diyor. Bu makale, röportaj çıkmadan önce yazılmıştır, bu nedenle tüm bu tepkiler tamamen uydurmadır.

Kraliçe Veraset Hattını Değiştiremez

Bu hikayenin merkezindeki mesele, pek çok kraliyet hikayesinin kalbindeki aynı mesele: ardıllık çizgisi. Bu hikaye, 'vezirin serseri diziden uzaklaştırdığını' söylüyor, ancak onun bunu yapma yetkisi yok. Veraset kuralları Parlamento tarafından dikte edildi hükümdarın kaprislerinde değil.

Ayrıca, Dedikoducu Polis sormak zorunda: Bu neden Prens Harry'yi rahatsız ediyor? O ve Meghan Markle kraliyet ailesinden ayrılmayı seçtiler, bu yüzden İngiltere Kralı olmak bu arzunun tam tersi olurdu. Bir şey olursa, Prens Harry'yi hattan çıkarmak ona bir iyilik yapmış olabilir. Bu hikayenin hiçbir kısmı doğru olmadığı için burada gerek olmayan bir yerde spekülasyon yapıyoruz.

Diğer Sahte Kraliyet Hikayeleri

Bu sefil tabloid, Prens Harry'nin boşanma ültimatomuyla karşı karşıya ama bu tamamen uydurma. Meghan Markle ve kendisinin şok Kraliçe Elizabeth Frogmore Kır Evi'nden çıktıklarında, ama onun döngüde kalması son derece düşük bir ihtimaldi.

Küre ayrıca Kraliçe Elizabeth'in sahip olduğunu iddia ettiği için çürütüldü. Prens Charles emretti Camilla Parker Bowles'ı terk etmek için. Bu çöplük asla olmadı, bu yüzden hikayenin yanlış olduğunu biliyoruz. Apaçık ortada Dedikoducu Polis Bu tabloid, kraliyet ailesi ve onu yöneten yasalar hakkında hem içgörüden hem de temel bir anlayıştan yoksundur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Demi Rose Kimdir? Instagram Yıldızı Nasıl Şöhrete Çıktı?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Chrissy Teigen’in Hooters Üniforması Önemli Bir Parçası Eksik [Resme Bakın]

'Yürüyen İskelet' Keith Urban Sağlık Krizine Doğru mu Gidiyor?

Kanye West, Boşanmada Kim Kardashian'dan '50 Milyon Dolar' Hediye Aldı mı?