Dedikoducu Polis kraliyet ailesinin mali durumuyla ilgili her türlü raporla yüzleşti. Bu hikayelerin çoğu ilgilendirmek Meghan Markle ve Prens Harry , ancak bir tabloid şu anda bunu iddia ediyor Kraliçe Elizabeth kendisi iflas etti. Bu hikaye doğru olsaydı, anlayamayacağımız sonuçları olurdu, o yüzden araştıralım.

ist Steve Harvey immer noch mit Marjorie verheiratet

Kaleler Finansal Felakete Neden Olur

Göre Küre , kraliçenin saraylarının bakımı maliyesini emiyor ve 'kendini yoksulların evinde bulabilir.' 'Buckingham Sarayı'nda kira ödemeden yaşamak' a rağmen, kaleler 'bir kralın fidye ödemesine' ihtiyaç duyuyor.https://www.instagram.com/p/B02wOEslL9G/

Bu makalenin çoğu, Kraliçenin yaşadığı çeşitli evleri inceleyerek harcanıyor. 'Yılda 47,7 milyon dolara mal olan on yıllık bir tadilattan geçen' Buckingham Sarayı var. Bir de İskoç kalesi Balmoral var ve 'bakım maliyeti yılda 4 milyon dolara mal oluyor.' Brexit atılması İngiltere'deki Sandringham House'da ve asla kâr getirmeyen yarış ahırlarında bir kayba neden oldu ve biri ancak 'Kraliçe ev fakirdir' sonucuna varabilirdi.

Kraliçe İngiltere'nin En Zengin Kadınlarından Biri

Bu hikayede listelenen yenileme ve maliyetlerin çoğu, doğrudan İngiliz vergi mükellefi tarafından finanse ediliyor, hatta tabloid, maliyetleri telafi etmek için “vergi mükellefleri filme alacak” derken ortaya atıyor. Para vergi mükellefinden gelirse, Kraliçe bundan sorumlu tutulmayacaktır. Artı, kraliyet ailesi aslında harcadığından daha fazla turist doları getiriyor, aksi takdirde olduğu gibi hala var olmazdı. Kraliçenin borcu ne olursa olsun, (en azından COVID-19 olmayan bir yılda) evde yaşayarak birçok kez geri gelirdi.

Bunu söylemek bile garip geliyor ama İngiltere Kraliçesi bankaya borcu varsa, bunun için iyi olduğunu söylemek güvenlidir. Forbes, servetini 500 milyon ile 1,5 milyar dolar arasında bir yere koydu. taç mücevherlerini satmak ve ne değil. Parlamento, ülkenin itibarına onarılamaz bir şekilde zarar vereceğinden, kraliçenin parasız kalmasına büyük olasılıkla asla izin vermez. Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen sahte olduğu sonucuna varmıştır.

Bu Tabloid'in Hiçbir Asıl Öngörüsü Yok

Küre kraliyet ailesinin ne kadar az paraya sahip olduğu hakkında hikayeler yayınlamayı seviyor. Prens Harry'nin multi milyon dolarlık bir prodüksiyon anlaşması yapmasına haftalar kaldığını iddia etti. iş bulamadım Birleşik Devletlerde. Meghan Markle'ın para harcadığını iddia etti Saç kesimlerinde 54.000 $ . Daha da tuhaf bir hikayede, Kraliçe Elizabeth'in Ghislaine Maxwell suikastı Prens Andrew'u korumanın bir yolu olarak. Elbette bu hikayelerden hiçbiri doğru değildi, bu son saçmalık da değil.

Bu yoksulluk hikayesinde, Prens Charles iktidarı ele geçiriyor , bu tabloid geçen Ekim ayında bildirdi. Açıkça, Küre sadece kraliyet ailesinin zayıf veya nakit paraya çaresiz göründüğü hikayeler yayınlamaktan hoşlanıyor. Kraliçe Elizabeth’in yüzü paranın üzerindedir, bu yüzden açıkça bol miktarda vardır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.